אולמות ארועים כשהמלצרים מזמרים

אולמות ארועים כוללים כמובן: אוכל, שתיה וחלל לשהיה, לעתים גם תקליטן יהיה חלק מהדיל, אך האם ידעתם כי יש באפשרותכם לחפש אולם בו המלצרים מנעימים את זמנכם בשירים ובהפעלת האורחים ? כל היתרונות באיתור אולמות ארועים המחזיקים מלצרים שהם גם מזמרים.

מלצרים מזמרים- שניים במחיר של אחד

המלצרים הם הזמרים , אינכם משלמים תוספת מחיר. הם חלק מהדיל ! למעט הטיפ הכללי שתצטרכו לשלם, כמו שלכל מלצר באולם רגיל הייתם משלמים.
מתערבבים עם הקהל
מלצרים זמרים מדרבנים את הקהל לשיר, לרקוד ולשמוח. הם מעין צוות הבידור שהכל בו כלול...כך תוכלו להבטיח כי האנרגיה המדליקה שלהם תשפיע גם על אורחיכם.

כשרון משדרג ארוע

הם בהחלט זמרים לכל דבר ועניין ! כשרונם בשירה ישפיע על מצב רוחכם, בזכותם תתרגשו, תשמחו, תצטרפו בשיר ובפזמון, לכם, בעלי האירוע וגם לאורחים , העניין יוסיף המון.

משהו אחר

כאמור, פחות שיגרתי להגיע לאירוע בו קיימים מספיק זמרים שהם במקרה גם המלצרים. הייחודיות תגרום לאורחים לזכור את הארוע הקסום עליו אתם אחראים.
מוסיקה מוסיקה מוסיקה
זמרים מגוונים בארוע אחד, יבטיחו עניין ומזכרת לעד. כל זמר ישיר בתורו, יכבוש את הקהל בקולו. האורחים לא יהיו אליכם אדישים כי מוסיקה היא בהחלט סם החיים.

כי נותנים לכם !

אם נותנים לכם, לא תקחו ? כל אטרקציה היא מבורכת, במיוחד כשאינה דורשת עוד תוספת תשלום.

כי אם לא רוקדים, לפחות ישירו שירים

בארועים מסוימים, במיוחד באלו המתקיימים בצהריים, אנשים רבים לא אוהבים לרקוד. מלצרים מזמרים יעבירו את זמנכם בשירה קסומה, שתהיה לא פחות מהנה מריקודים ברחבה. נצלו את נוכחותכם, תוכלו לבקש שירים מסגנון מסוים, אתם הבמאים והמפיקים ולא רק מנהלי הארועים.
לסיום: אולמות ארועים רבים פרוסים ברחבי הארץ, במושבים ובעריםף אך אטרקציות בולטות אין בכל אחד. חפשו אולם בו המלצר הוא גם זמר, לכו לראות את המלצרים בפעולה בזמן ארוע אליו תגיעו לצפיה. תגלו כי האורחים מגיבים אליהם בתדהמה, כשרון רב מונח לפניכם, אל נא תזלזלו ביכולתם הווקאלית ובהפקתם המוסיקלית.