לקבל תשובות מהלב על איך בוחרים שיר חופה ועוד

כשעורכים את הסידורים לחתונה, בין השגרה השוטפת של עבודה , לימודים ועוד, כדאי להקפיד בכל שבוע לפנות לעצמכם יום/חצי יום של רגיעה זוגית משותפת. יום לרגיעה אשר נקבע אחת לשבוע בלוח הזמנים שלכם, ודווקא לא בשבוע האחרון לחתונה אלא בצורה מתוכננת לאורך כל הדרך של הסידורים, יחולל פלאים לסידורי החתונה שלכם. הוא ישפיע לטובה על הדבר הכי קטן כמו איך בוחרים שיר חופה ועד תיכנון סידורי הישיבה.
 
אז לאן נוסעים?
 
יום כזה יכול לכלול נסיעה לחיק הטבע-למקום מחוץ לעיר כמו יער או מדבר, שם ניתן לקבל השראה במלואה, ללא רעשים והסחות. אם אתם לא בעניין של טבע, עדיין חשוב שתדעו שיש למרקם שלו השפעה חיובית ומעודדת על לחצים נפשיים, לכן אולי תנסו לבחור במקום שיש בו טבע-לייט. חוף ים או גן חיות למשל יעשו את העבודה.
 
אופציה נהדרת נוספת היא לערוך מסאז' או כל טיפול זוגי מרגיע יחדיו. ניתן לבחור בשיאצו, ג'קוזי ועוד. לא סתם הזכרנו את ההשפעה בהתחלה על בחירת שיר החופה. ברגע שנרגעים משהו בלב שלנו נפתח ובמיוחד עבור רגע כזה שבו שני הלבבות מתאחדים יחדיו חשוב שתהיה היפתחות והשראה. רגיעה שבועית קבועה משפיעה על השאלה המציקה-איך בוחרים שיר חופה, היא תעזור לכם להיכנס למוד הנכון ביחד.
 
זה הכל בשבילכם...
 
יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שאתם הולכים לקראת יום חופש כזה במטרה לתכנן את החתונה שלכם טוב יותר. המודעות לכך מאוד מסייעת לתיכנון נכון, חשוב שלא תיסעו סתם בשביל להצדיק יציאה מהעיר או לספר לכל החבר'ה באיזה מקום מעולה הייתם. גם זה נחמד, אבל בראש ובראשונה הדבר הזה נועד לכם כזוג.
 
לסיכום, ישנה חשיבות לכם כזוג ליום חופש רגוע באופן קבוע יחד ובפרט כאשר אתם מתכננים חתונה. סעו למקום אהוב, מוכר או לא מוכר (הזדמנות מצויינת להרפתקאה), השאירו את הטרדות מאחוריכם ותנו ללב שלכם להיפתח. כך תקבלו תשובות אמיתיות מבפנים לשאלות חשובות כמו איך בוחרים שיר חופה, קייטרינג,
תקליטן ועוד.