איך צפויה להראות קולקציית שמלות כלה 2014?

כמו כל שנה, גם השנה צפויה להיות קולקציית שמלות כלה 2014 מיוחדת במינה. חלק מהמעצבים כבר התחילו להשיק את הקולקציה הזאת לקראת האביב, בעוד יש כאלו שעדיין מעצבים את השמלות השונות. מדובר על קולקציה שצפויה להיות יפה יותר, ייחודית יותר בהתאם לעונת האביב הצפויה לבוא עלינו לטובה בעוד כחצי שנה.

מעצבי שמלות הכלה תמיד מקפידים כי הקולקציות שהם מוציאים לשוק תתאים לרוח הזמן והתקופה וכמובן למזג האוויר. מן הסתם כי באביב שמתחיל להיות כבר חמים ונעים יותר אז זוהי תקופה בה שמלות הכלה צריכות להיות דקות יותר, קלילות יותר וכן אווריריות יותר. רובה המעצבים ינסו לייצר בתקופה זאת של השנה שמלות כלה עדינות יותר.

האם יש סגנונות שונים?

כמו בכל קולקציה, גם קולקציית שמלות כלה 2014 צפויה להכיל סגנונות שונים ורבים של שמלות כלה. ניתן יהיה למצוא שם סגנונות וינטג', סגנונות קלאסיים וכן גם סגנונות מודרניים ופוסט מודרניים, הכל כמובן תלוי בסגנון ובטעם של המעצב. יש כאלו שמחליטים לעצב כמה סגנונות בעוד יש כאלו שמתרכזים רק באחד.

מה לגבי המחירים?

באופן כללי, המחירים של שמלות כלה מהקולקציה החדשה ביותר שצפויה להיות קולקציית שמלות כלה 2014 לרוב יהיו גבוהים יותר משל הקולקציות הקודמות.  עם זאת, חשוב לציין כי יש מקרים בהם דווקא המעצבים ירצו להתחיל למכור את הקולקציה החדשה מוקדם יותר ולכן הם ירצו להוזיל קצת את המחירים כך שיש סיכוי למחירים סבירים.

איך ניתן למצוא קולקציות כאלו?

כיום יש לא מעט מעצבי שמלות כלה ברחבי הארץ וכמעט בכל עיר מרכזית ניתן למצוא אותם. כמובן שיש ערים (כמו תל אביב לדוגמא, בהם המעצבים מתרכזים באזורים מאוד ספציפיים) כך שפשוט כל מה שצריך לעשות זה לכתת רגליים לאזורים שכאלו ולראות מהם הקולקציות שמציעים בהם.

עם זאת, אם אין זמן להסתובב ורוצים להגיע לעיקר כמה שיותר מהר, ניתן לעשות זאת כמובן ברשת האינטרנט שכן שם יש קטלוגים של כל המעצבים. אז אם יש צורך במציאת שמלות של הקולקציה משנת 2014, כבר ניתן לעשות זאת, להתרשם ואם אפילו מוצאים משהו מעניין, ליצור קשר עם המעצב.