איפור כלות- משימה למומחיות בלבד

העובדה שאת מתחתנת אמורה להכתירך מלכה  ליום אחד בערב המיועד כולו רק לך. את ודאי תבחרי בקפידה את הנעליים, את השמלה, את התסרוקת ואת כל מה שנלווה... לנו חשוב להדגיש את תווי פנייך, ולכן במאמר זה קראי מדוע חשוב כי בכל ענייני איפור כלות תפני רק למומחים ולמומחיות. כל הסיבות שיובילו אותך למאפר/ת מקצועי/ת.
 
קודם כל כי מגיע לך !
ברור שמגיע לך להראות במיטבך ! מכל אחת ניתן להוציא עוד קצת פודרה, מסקרה וסומק שיבליטו את מה שיש צורך להבליט ויטשטשו את הראוי טשטוש...מאפרים מקצועיים מומחים לכל תווי פנים, לשילוב הצבעים הנכונים, להתאמה נכונה לאופייך ולאופי האירוע, תוכלי לסמוך  עליהם שבכל הקשור לאיפור, הם יפיקו את המיטב , הרבה יותר ממה שתצליחי בכוחות עצמך.
 
להיות זוהרת זה עניין של מקצועניים בלבד
רק אנשי מקצוע יוכלו להפוך אותך לנסיכה זוהרת בזכות יופייה ובזכות הצבעים שמתאימים לשמלתה, לאופיה ולתווי פניה. את הרי רוצה להראות זוהרת ביום המאושר של חייך. ניתנת לך זכות לבלוט היכן שראויה את להיות. תחת חסותם של מאפרי כלות.
 
כי מתחתנים רק פעם בחיים
זו הרי השאיפה של כולם. ביום החשוב של חייך עלייך להיות בולטת מכולם, להפנט את סביבתך, לעורר השראה והשתאות, להיות בשיאך...והרי את ראויה לכך ביום היקר לך מכל !
 
רק המומחים יודעים
רק המומחים יודעים כי איפור כלות זה עניין בפני עצמו הדורש ידע רב, מקצועיות, נסיון וותק בתחום. לא תרצי להפקיד את פנייך בפני אנשים שלא יודעים מה מבליט את עינייך היפות ומה מטשטש את העפעפיים הכבדים מעייפות...כיצד להבליט לחיים סמוקות ואיזה צבע אודם להתאים. לבדך אינך יכולה לדעת את כל הסודות, לכן זה הזמן לפנות למומחים ולמומחיות.
 
כי לבעלך העתידי מגיע להתרגש ולזכור כמה את יפה
את כלה בפעם הראשונה (או השניה...)  וחשוב לך להנצר כזכרון מתוק בלב ליבו של אהובך הרואה אותךלראשונה בתוך שמלת כלה מסוקסת, עם תסרוקת מהודרת, פנים מאופרות היטב. את הרי הנסיכה, המלכה, הכוכב של הערב ושל בעלך לעתיד. איפור כלות יאפשר לך להיות היפה בבנות.
 
לסיכום, את חייבת לבחור מאפרים מקצועיים שיוציאו ממך את המיטב ביום כלולותייך. ללא מומחים בתחום, תוכלי להיות ,אמנם, יפה, אך לא יפה באופן האופטימלי ביותר.