אירועים בטבע

ברוב האירועים אשר בהם נשתתף, נרגיש שבהחלט עייפנו מאותה שיגרה מקובלת ומשעממת שנמצא אצל אולמות וגני האירועים כש אינם מסוגלים לחדש לנו דבר. אירועים בטבע מנגד, הינם קונספט אשר הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, בעיקר בגלל יכולתם ליצור אירוע גדול ומקורי בסביבה ירוקה שרק הטבע בעל יכולת להציע.

חגיגות בנוף עדיפים שונים מכל דבר אותם ראיתם או אולי חוויתם עד היום בין אם ביער, במדבר, ליד הים, בצפון הארץ או לחילופין בדרום, החגיגה נוסק לגבהים חדשים בשל ההרגשה המיוחדת והלא מצועצעת בו מתאפשרת בעיקר בנוף. הפליגו בדמיונכם רק אל חתונה בטבע, אשר מבוצעת קרוב לחוף ובחסות השקיעה המהממת...אל חתן הבר מצווה העולה לברך בדיוק על גבי שפת המים...הבריאה מציע עוצמות רגשיות גדולות לבעלי השמחה ומוזמני האירוע, ותוצאות המסיבה באות לידי ביטוי ברחבות ריקודים איכותיות אל תוך הלילה ותחת אור הירח. מועד קסום כזה, שום מועדון או גן אירועים לא יכולים למכור.

מבחר האירועים בנוף אירועים בנוף קל לעשות באחת משתי האפשרויות המוצגות : · הפקת אירועים בטבע בטכניקה עצמאית– דרך זו מתאימה בשביל אלו ש רוצים לקיים מסיבה בנוף במקום ספציפי (יער או לחילופין חוף ים מסוים). מסיבות בחיק הטבע כאלה מצריכים למלאכה רבה כדי לצאת לפועל – השכרת ציוד לאירועים (ישיבה, תאורה, גנרטורים, שירותים כימיים וכדו'), קייטרינג, שילוט, ביטוחים, השגת אישורים מהרשויות וכדומה. · אירועים בטבע במיקומים מוסדרים – אומנם לא מדובר כאן פה על גבי אולמות או אולי גני אירועים אבל מקומות אלה פועלים במתכונת זהה כמעט פשוט תחת כיפת השמיים. שמחות מסוג זה בהחלט הופכים לקשים לשיכחה מכיוון והם מייחסים לנו לחוות את כל כל הטוב שבקיום מסיבות יוקרתיים בנוף מבלי לדאוג עבור כל הפרטים בעצמכם.
אם וכאשר ותבחרו לבצע אירועים בחיק הטבע במיקומים מוסדרים, שימו לב ש מקום המסיבה פועל תחת רישיון חברה תקף הכולל חותמת של רשות כיבוי האש באיזור המדובר וביטוח ראוי. בנוסף לכך, רצוי לוודא כי למקום חניה חופשית, חינמית ומאובטחת והאם איתו אפשרי לזמן שירותים שונים במחיר נמוך יותר (זיקוקים, תאורה, תקליטן וכו').