בחירת שמלות כלה על פי מבנה גופך

מגיל ילדות ציירת במוחך את שמלת הכלה שברצונך ללבוש ביום נישואייך. היית בת 10 או בת 15. מאז עברו שינויים רבים באוויר, וגם בגופך אשר התפתח, התמתח, אולי קצת צבר שומנים (במקומות הנכונים, ברור...)
כיום את בת 25, אולי בת 30 או 35. החלומות מן הילדות הופכים למציאות. כך תבחרי את השמלה הנכונה על פי מבנה גופך.

גוף מרובע

לא מדובר בגוף בצורת טלוויזיה לכל המודאגים, אלא בגוף שמידותיו בכתפיים, במותניים, בירכיים ובחזה זהות. גוף כזה ייראה מצוין בחצאית מתנפנפת, אך לא נפוחה ובמחוך צמוד וסקסי.

שעון חול

המתניים צרות ? היקף הירכיים והחזה זהה ? שמלות כלה שיחמיאו לך תהיינה כאלה הצמודות במתניים, ומבליטות את הסקסיות שקיימת בירכיים ובחזה. צורת שעון החול בתוך שמלת הכלולות תדגיש דווקא את חול המועד, יום החג ההולך ומתקרב...

גיטרה

מבנה הגיטרה הוא מבנה בו היקף הירכיים רחב יותר מהיקף החזה, כשהקף המתניים צר אף הוא. אגן הים התיכון בשמו המוכר...מבנה כזה דורש שמלות כלה הצמודות בקו המותניים ורחבות בקו הירכיים, כך אנו מטשטשים את הראוי טשטוש ומדגישים באופן מחמיא את הראוי הדגשה. לבשי שמלה בגזרת a או בעלת שכבות רבות, אשר תדגשנה את החזה היפה בשלל עיטורים והדגשות סקסיות.

כשהמשולש מתהפך

משולש הפוך מאפיין בנות שהקף החזה שלהן רחב מהקף הירכיים. במקרה זה, מומלץ כי תלבשי שמלה הנשפכת על הגוף באופן פשוט. החלק התחתון של גופך הוא החלק שראוי להדגשה עבורך. חזה שופע יצדיק מחשוף פתוח יותר וקצת מסתורי.

בלתי מפוענח

נאמר כי אינך מצליחה לאבחן מהו מבנה גופך, למרות שהדבר ודאי בולט. תמיד תוכלי להתייעץ עם חברות עם או אנשי מקצוע בעלי עין חדה. בסופו של דבר, מדידת שמלות כלה תקנה לך ידיעה חשובה לגבי השמלה המחמיאה לגופך. לכי על פי המראה שתגלה לך כיצד את נראית הכי יפה.
לסיום: בחרי שמלה העושה עם גופך חסד. לא כל מה שיפה על הקולב, מחמיא לגופנו, אך כל מה שמחמיא לגופנו בהחלט ראוי להתייחסותנו.