בחירת שמלות כלה – משימה לא קלה

מחבר:

אחת הבחירות הקשות ביותר של כל כלה עתידית, מעבר לעיצוב שיער בתל אביב או הארכת שיער בתל אביב לחתונה, היא בחירת שמלת כלה. המגוון הרחב של שמלות כלה, הסגנונות, הבדים והמרקמים – הופכים את המשימה לקשה במיוחד. מאחר וכל כלה רוצה להראות הכי טוב שרק אפשר ביום חתונה, בחירת שמלה כלה הינה חשובה במיוחד. במקום להיגרר אחרי אופנות, אחרי חוות דעתם של אמא והחברות הכי טוב, לפניך מספר טיפים מועלים במיוחד, לבחירת שמלה הכלה שלך.
 

מה שיפה לך

ישנם סגנונות רבים של שמלות כלה, חלקן ארוכות, אחרות קצרות, חלקן מפוארות ומלאות בקישוטים, אחרות קלאסיות וחומקות את הגוף. חשוב מאוד לבחור בשמלת כלה אשר עושה חסד עם גופך ומחמיאה לנתונים הטבעיים שלך. בחרי בשמלה אשר מדגישה את הנקודות הטובות בגופך, אך מסתירה את מה שראוי להסתיר.
 

סגנון החתונה שלך

כשם שיש סוגים רבים של שמלות כלה, כך גם יש סוגים רבים של חתונות. חלקן חתונות חורף, אחרות הן חתונות קיץ, חלקן חתונות אינטימיות ואחרות חתונות המוניות עם מאות מוזמנים. חשוב מאוד להתאים את השמלה גם לאופי של האירוע, אם אתם הולכת על סגנון כפרי, קלאסי, או אולי מלכותי.
 

לא הכל אופנה

חשוב להבין, כי מאחר ומדובר ביום המיוחד שלך, את צריכה להרגיש מיוחדת. לא כל מה שאופנתי ונראה נהדר בקטלוגים, אכן יחמיא לך או יתאים לאופי שלך ולסגנון שלך. בחרי בשמלת כלה אשר מתאימה לך, לסגנון האישי שלך ולמה שאת רוצה לבטא. את צריכה להרגיש יפה בשמלה, אך גם להרגיש נוח.
 

קחי את הכל בקלות

הדבר האחרון, אך חשוב לא פחות, היא לקחת את כל עניין בחירת השמלה בקלות. מן הסתם, יגיע הרגע בוא תמדדי בדיוק את השמלה התפורה למידותייך, זו שתחמיא לך יותר מכולם וזו שמיד תכבוש את ליבך, לכן, תהליך בחירת השמלה צריך להיעשות באופטימיות מלאה. אל תחששי, אל תכנסי למצוקות ואל תנסי לקלוע לטעמם של הסובבים אותך. בחירת שמלות כלה היא חוויה מהנה, אחרי הכל.