הדרכים לעיצוב שיער לאירועים

 
 
במהלך חיינו לכולנו ישנם אירועים חשובים בהם אנו רוצים להראות במיטבנו. יכול זה להיות אירוע משפחתי כמו חתונה, בר מצווה וכמובן החתונה שלנו ויכול זה להיות אירוע מטעם העבודה- פגישה חשובה עם בעלי תפקידים או נציגים מחו"ל או לחילופין אירוע חברתי. לשיער חלק חשוב במראה הכללי שלנו. גם עם בגדי פאר, שיער העשוי בתסרוקת מרושלת יעשה רושם פחות טוב. להלן מספר דרכים שהשיער יהיה במיטבו.


לבוא עם רעיונות למעצב השיעראמנם למעצב השיער ישנו הידע המקצועי מה עדיף מבחינת מבנה השיער, הפנים או ההתאמה ללבוש אך עדיין מומלץ לבוא מגובשים פחות או יותר מבחינת הסגנון הרצוי- האם תרצי שיער אסוף או פזור, חלק או מתולתל. הסתכלי לפני כן בקטלוגים ותבואי עם רעיונות משלך.


איזון בין התסרוקת ללבושמומלץ שהתסרוקת לא תהיה מהודרת מדי על מנת שלא "תבלע" את שאר מרכיבי המראה בתוכה. כדאי תסרוקת שתהיה חגיגית אך לא מהודרת ברמה מוגזמת. בודאי אם ישנה השקעה גם בביגוד, נעליים או תכשיטים.


קישוטים לשיערניתן להוסיף לשיער קישוטים למיניהם כמו חרוזים, נצנצים, פרחים קטנים אך גם כאן לעשות זאת במידה- שהקישוטים לא יגנבו את כל ההצגה גם מהתסרוקת וגם משאר מרכיבי המראה.


תוספות לשיערלא כולנו התברכנו בשיער מלא ושופע. לחלקנו גם יש שיער קצר שאנו מנסות להאריך אך כרגע הוא נמצא באמצע הדרך. היום ישנן תוספות שיער מסוגים שונים. אם בעבר היה אפשר מיד להבחין בין החלק הטבעי של השיער לבין התוספת, היום האבחנה כבר אינה פשוטה. ישנן תוספות שונות העשויות שיער טבעי. ההדבקה גם היא פשוטה. ניתן לעשות זאת בעזרת חרוזים או הלחמה, כאשר אם מדובר על תוספות לערב אחד כדאי לעשות זאת בעזרת חרוזים.


פאותכן, גם פאות הן אופציה. אם פאות אינן מעוררות בכם מחשבות על אירועים חגיגיים, דעי כי היום ישנן פאות אשר מיועדות לאירועים. הן באות מוכנות בתסרוקות מורכבות,. תוכלי לבחור את הצבע הרצוי לך ויש להן יתרון עצום מבחינת ארגון תסרוקת של נסיכה שלא פשוט לארגן בשיער טבעי.