הטיפים לבחירה נכונה של צלם אירועים

את ההחלטה לעשות אירוע מקבלים הרבה אנשים בישראל, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על חתונה או על בר המצווה של הבן. כל מי שעושה אירועים יודע עד כמה זה לא קל לארגן אותם ועל כמה פרטים יש לתת את הדעת, ולכן, המינימום שאפשר לבקש אחרי כל ההשקעה הזאת זה מזכרת. הטיפים שמופיעים במאמר זה יכולים לעזור לכל אחד למצוא את הצלם המתאים ביותר לאירוע שהוא מכין וכדאי לקרוא אותם, כי צילום אירועים זה פרט שצריך לחשוב עליו.

האורחים הם לא צלמים

הטיפ הראשון הוא לשחרר את האורחים במובן של הצילום. כלומר, ברוב האירועים של ימינו מספר המצלמות הוא כמספר האנשים, אך זה עדיין לא אומר שכל מי שיש לו מצלמה בטלפון הנייד יודע להפיק בעזרתה תמונות יפות. לא צריך להעמיס על האורחים את האחריות לצילומים וכדאי להזמין צלם מקצועי.

לא להתפשר על הניסיון

הטיפ השני הוא לבחור רק איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום המורכב של צילום אירועים. לא כל צלם שיש לו ניסיון בצילומי טבע יכול לעשות גם צילום של אירועים ולכן כדאי לראות אירועים קודמים שצילם הצלם הרלוונטי.

להחליט איזה שירות רוצים לקבל

הטיפ השלישי הוא להחליט האם רוצים להזמין גם שירות של סרט וידאו או דברים דומים. חשוב לדעת זאת כדי שאפשר יהיה לברר עם הצלם האם הוא אכן יכול להעניק את כל השירות שלו מצפים.

המחיר הנוח ביותר

הטיפ הרביעי הוא לא להתפשר על המחיר ולא להסכים לשלם כל מחיר שאותו מנסים לגבות הצלמים. אומנם כדי לצלם אירועים צריך ניסיון ומיומנות רבה, אך זה לא אומר שצריך להסכים לכל סכום וכדאי מאוד לברר עלויות ולהשוות מחירים לפני שמקבלים החלטה סופית.
אלבום התמונות מהאירוע
הטיפ האחרון הוא לברר עם הצלם האם הוא יהיה מוכן להכין לכם לפחות אלבום תמונות אחד מהאירוע. זה חשוב כיוון שבסופו של דבר צריך לאגד את התמונות הכי מוצלחות לאלבום שיישאר לשנים רבות ושאפשר יהיה לאחסן אותו ולהראות אותו לכל מי שרוצים.