הכל אודות שמלות כלה וינטאג

 
מה הופך שמלות כלה וינטאג לפריט כל כך נחשק גם כיום? שמלות כלה בסגנון  וינטאג של רינה בהיר הינן שמלות כפי שהיו  לובשים אותם פעם בחתונות. האמהות של כולנו התחתנו עם סגנון של שמלת כלה שהוא עם קווים נקיים, פשוט יחסית, מבדים רכים, נופלים ואיכותיים, וללא קישוטים מצועצעים ובולטים. היופי של השמלה היה בפשטות שלה, בכך שהיא מושכת את תשומת הלב עקב היופי שלה ותחושת הניקיון וההוד שהיא משרה ולא עקב מיליון פייטים, נצנצים ופנינים זוהרות.


קווי עיצוב חדשים מידי שנה


כמו כל עולם האופנה, כך גם עולם שמלות הכלה מוציא מידי שנה קטלוגים חדשים ובהם סגנונות שונים לשמלות. אם חשבתם ששמלות כלה הן עניין פשטות, ומה כבר יכול להית שונה משנה לשנה, טעיתם ובגדול. שמלות הכלה משתנות מידי שנה, ישנם מוטיבים שונים, מעצבים חדשים שיוצאים לשוק וסגנונות חדשים שמהדרים את גופן של כלות העונה. אולם, למרות שחלו תמורות משמעותיות בעולם שמלות הכלה מהתקופה של האמהות שלנו ועד ימינו אנו, שמלות כלה וינטאג הן עדיין נחשקות, אהובות ונקנות על ידי נשים רבות ליום חתונתן.


למי זה מתאים


כפי שנאמר, יש היום הרבה מאוד סגנונות, סוגי בדים, סוגי תוספות ועיצובים שונים לשמלות כלה. מי שמחפשת סגנון יותר פשוט, כפרי וקלאסי, שמלת כלה וינטאג היא הדבר בשבילה. השמלה לא אמורה לגנוב את ההצגה ברגע שהכלה נכנסת לחופה, אלא ליצור שילוב של הכלה ביחד עם השמלה שיוצרים הרמוניה יחדיו

ויוצרים מראה מהודר, יוקרתי ויפיפה.


כמו כן, מדובר בשמלות העשויות לרוב מבדים נופלים, מתחרה, מלמלה ושיפון. בדים אלו ידועים להיות בדים מאוד נוחים, קלילים ואף אווריריים. עובדה זו, מהוו יתרון נוסף של שמלו הוינטאג על מתחרותיהן הנוצצות, המנופחות והמפוארות יותר יש יגידו. יום החתונה הוא יום מאוד עמוס ומרגש והכלה כמו גם החתן צריכים להלך בו בחופשיות, להסתובב בין האורחים, לרקוד ולפזז, ובעיקר ליהנות. שמלה נוחה, קלילה ויפה היא המפתח לאירוע קליל, משמח ונפלא. הכי חשוב שהכלה תרגיש בנוח היות וזה היום המיוחד שלה, לו היא חיכתה זמן כה רב.