הכל על שמלות כלה 2013 ועל התאמתן לאיפור הכלה

 
כולנו רוצות להיות היפות ביותר שניתן וזוהרות ביום חתונתנו. לשם כך כדאי להשקיע ולבחור בשמלת הכלה הנכונה, כזו שתדגיש את הנתונים הטבעיים שלנו ואת המעלות שבגזרה שלנו, שתטשטש את האזורים הפחות מחמיאים אצלנו וכן שתחמיא גם לארנק שלנו... כך גם האיפור- עליו להדגיש את החלקים היפים בפנינו ולטשטש את הדורש טשטוש, עליו להתאים לשמלה ולאביזרים הנלווים, לגוון עורנו, עינינו ושערנו ולהחזיק מעמד זמן רב ככל שניתן מבלי לדהות או להיטשטש. את השמלה שלנו נוכל לבחור ממגוון של שמלות כלה בקולקציית 2013 ואילו את האיפור- נצטרך למצוא מאפרת טובה אשר נוכל לסמוך עליה שתעשה עבורנו עבודה מושלמת.


מה כדאי לדעת על איפור ועל שמלות כלה 2013 ?


ראשית, שיקול שכדאי לחשוב עליו הוא לאחד כוחות ומשאבים ולמצוא מקום בו נמכרות שמלות כלה 2013 וכן ניתנים שירותים נלווים כגון בחירת אקססוריז מתאימים , נעלי כלה , איפור הכלה, עיצוב התסרוקת ועוד ועוד. דיל כולל עשוי לחסוך בצורה ניכרת בעלויות וכן לחסוך בהתרוצצויות ובזמן יקר שהוא יקר עוד יותר ביום חתונתך הדגוש והלחוץ ממילא. כדאי לדעת כי ישנם כמה דגשים לאיפור כלה ולהתאמת איפור הכלה ללבושה. הדגש החשוב ביותר הינו התאמת הצבעים- על צבעי האיפור לתאום את צבעי שמלת הכלה (לצורך כך, איפור עבור כלה הלובשת שמלת כלה לבנה מקולקציית שמלות כלה 2013 יהיה שונה מכלה הלובשת שמלת כלה בצבע שמנת, כמו גם כאשר שתי שמלות הן מבד שונה ואפילו אם הן מאותו הצבע). ישנם שילובים המתקבלים יפה בעין בעוד אחרים יחווירו את הכלה או ייתנו לה

גוון של צבע בלתי רצוי.


לשם כך, רצוי לקבוע עם המאפר / ת איפור ניסיון, במהלכו תמדדי את שמלת הכלה והאיפור יותאם לך ולשמלה ואף לאקססוריז מיוחדים אשר עשויים לזרוע כתמי צבע במראה הכולל. כך, תוכלי את בעצמך גם כן להוסיף דגשים רלוונטיים בעינייך לאיפור ולהגיע לרמה גבוהה של תיאום ציפיות, כך שתדעי לקראת מה את הולכת ביום חתונתך והאיפור יעבור בצורה החלקה והמהירה ביותר.