שמלות כלה 2013

איזו חתונה אתם מדמיינים לעצמכם? האם אתם הולכים על חתונה גדולה ומפוארת, או דווקא חתונה קטנה ואינטימית? האם אתם הולכים להזמין די.ג'יי, או אולי הרכב מוסיקלי? חופה מפוארת וגדולה, או קטנה ופשוטה? קייטרינג לאירועים ברמת גורמה, או בסגנון אוכל ביתי חמים ונעים? לכל החלטה שתקבלו יש השפעה גדולה על החוויה שלכם ושל האורחים שלכם, על הצורה בה תזכרו אתם, ויזכרו האורחים את החתונה שלכם שנים אחרי שהיא כבר תסתיים.

את כבר מכירה את עולם השמלות עוד מילדותך

אחד הדברים אליו נושאים כל האורחים את עיניהם בחתונה הם כמובן הזוג המאושר. כשמדובר בכלה עצמה, מדברים על שלושה דברים: שיער, איפור, שמלה. שלושת הדברים שיקבעו כיצד תיראי בלילה החשוב והמרגש בחייך. שמלות כלה זה עניין שלצופה מן הצד נראה מורכב יחסית. אמנם מדובר בצבע אחד, לבן, אבל המגוון הוא כל כך אדיר, והדמיון כל כך פורה. את לעומת זאת, מתעסקת עם שמלות מאז שאת זוכרת את עצמך. זה התחיל עם השמלות של בובת הברבי שלך, המשיך עם שמלת השבת שלבשת בכל יום שישי לגן ולבית הספר, ונגמר בקולקציה אישית שליקטת משורה ארוכה של חנויות עמוסות וצבעוניות, והרכבת לעצמך במשך שנות בגרותך.

כל שעלייך לעשות, הוא להחליט כיצד תרצי להיראות בעיני האורחים

מסתבר, שגם שמלות כלה זה עניין שאת יכולה להחליט לגביו די מהר. העניין הוא פשוט לשאול את עצמך כיצד תרצי להיראות בליל החתונה שלך, ומה תרצי לשדר לסובבים אותך. האם תרצי שמלת פעמונים גרנדיוזית, או שמלה מפוארת עם שובל ארוך, או אולי תעדיפי דווקא שמלה כפרית, פשוטה, צנועה? אולי דווקא תלכי על הכיוון של שמלה חשופה, צמודה וקצרה? הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישי נוח בשמלה שלך, שהשמלה תשקף את מי שאת, את מה שאת. אחרי שתעני לעצמך על השאלות הללו, תוכלי לבקר בשורה ארוכה של חנויות שמלות כלה, ולבחור לך את השמלה האחת שלך.

לפני כן, תוכלי לחפש חומרים באינטרנט, לצפות בתמונות ברזולוציה גבוהה, להתרשם מהסגנונות השונים, לקבל רעיונות ותובנות, להבין את טווחי המחירים ולקרוא ביקורות וחוות דעת מקצועיות, ושל כלות אחרות שכבר עברו את החוויה.