שמלות כלה - נתון להחלטתך

אז מה עוד אפשר לומר על שמלות כלה שטרם נאמר? יש לנו כל כך הרבה סוגים, וההחלטה כל כך קשה. מדובר פה סך הכל בצבע אחד, שמגיע אולי בכמה גוונים דומים, אבל סך הכל נשמע לא כזה מסובך, ועדיין זאת נותרת אחת ההחלטות הקשות לכלה לפני חתונתה. את הרי כבר שוחה בעולם השמלות. את בחרת לבובת הברבי שלך את השמלה שלה. בכל יום הלבשת לה שמלה חדשה, ואחר כך בימי שישי בגן ובכיתה א' היית מתווכחת עם אמא שלך איזו שמלה את רוצה ללבוש, ואחר כך כשכבר התבגרת ידעת איך להיכנס לחנות ענקית, עמוסה וצבעונית ולבחור לעצמך בדיוק את השמלה המתאימה לך ביותר. ועדיין, כשמדובר בעולם של שמלות כלה, ההחלטה פתאום נעשית קשה.

מי את? מה את?

אז העניין די פשוט. יש אין ספור סוגי שמלות כלה: שמלת פעמון גרנדיוזית, שמלה עם שובל ארוך, שמלה צמודה, שמלה קצרה, שמלה חושפנית, שמלה בצבע קרם, שמלה כפרית, שמלה פשוטה, שמלה צנועה וזו רק ההתחלה. העניין הוא להחליט מה את רוצה לשדר באותו ערב חשוב בחייך. העניין הוא למצוא את השמלה שתשקף אותך אחת לאחת, השמלה שכשכולם יראו אותך בתוכה, הם יגידו "זו בדיוק היא". מי את? מה את אוהבת? איך את רוצה שאחרים יראו אותך? איך היית רוצה להרגיש בליל הכלולות שלך? האם היית רוצה להרגיש יוקרתית? אולי חושפנית? אולי אוהבת? אולי צנועה וחסודה? מי את? מה מתאים לך?

עכשיו נשאר רק לבחור

אחרי שתעני על השאלה הפשוטה הזאת, תהיי כבר קרובה צעדים אחדים מבחירת שמלת הכלה שלך. זה בדיוק כמו לבחור קייטרינג לאירועים. להחליט איזה סגנון אוכל רוצים, איזה מסר רוצים להעביר עם האוכל. האם אוכל גורמה? האם אוכל חדשני? האם אוכל ביתי חמים ונעים? למה מתחברים? לשם צריך ללכת.

לאחר מכן, תוכלי כמובן להיכנס לאינטרנט ולצפות בתמונות ברזולוציה גבוהה, לקרוא ביקורות מקצועיות וחוות דעת מכלות שכבר עברו את החוויה ורוצות לסייע לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך. ולהיעזר בדעות של חברות ובנות משפחה, זה תמיד הכי טוב.