קופת טרום חתונה היא תקופה לחוצה. לא יעזור

תקופת טרום חתונה היא תקופה לחוצה. לא יעזור. גם אם הזוג הוא שיא הקוליות בחיי היום יום, החתונה יכולה להפוך את הקערה על פיה ולהוציא מכל אחד את שדון הלחץ שבו. אי הסכמות קטנות שביום יום היו נשכחות או לא מקבלות משמעות, גדלות ומתנפחות כשמדובר בהכנות לחתונה. כבר נעשו סדרות המתעדות בעיקר את הכלה ומראות איך היא הופכת למאוד לא נעימה לפני החתונה. ברור שהטלוויזיה מקצינה הכל אך בכל הגזמה יש מן האמת.
 
שמלות כלה הן חלק מאוד חשוב בכל הכנות החתונה. מדובר על מדידות חוזרות ונשנות שצריך להקדיש להן זמן ותשומת לב. צריך להגיע כל שבוע למעצבת על מנת למדוד. יכול להיות בכך משהו נעים שגורם לכלה להרגיש לרגע מגה סטאר. יכול להיות בזה לחץ. בסך הכל הבחירה היא שלכם איך לקחת את הדברים.
 
כמובן שהכנה מספיק זמן מראש הופכת את הבלגן לשפוי יותר. למשל אם תלכי מספיק זמן מראש לכמה מקומות שמוכרים שמלות כלה ותראי מה השוק מציע היום, אילו תוספות חדשות ישנן, אילו גזרות הולכות היום חזק ובנוסף תסתכלי גם באינטרנט ותבואי למקום כשאת יודעת פחות או יותר מה את רוצה- יהיה לך יותר קל.
 
השפע הוא רב. ישנם סגנונות רבים של שמלות כלה ממש כפי שיש סגנונות רבים של תסרוקות. ישנן תסרוקות המבוססות על מחליק שיער שמשנה את השיער ממתולתל לחלק וניתן לעשות בו תסרוקות שבלתי אפשרי לעשות ביום יום. גם שמלות כלה ישנן במגוון גזרות וצבעים. ישנן השמלות הנפוחות, הקצפתיות,שבעיני חלק מהכלות הן חובה. ישנן שמלות חשופות יותר או פחות, ישנן שמלות צמודות בחלק העליון ונשפכות בחלק התחתון. גם הצבעים משתנים. לא רק הלבן הקלאסי קיים היום. גם צבע השמנת פופולרי. אם אתם מעוניינים במעצבת אישית בדקו כמה מעצבות. ראו למי אתן מתחברות. עם אנשי המקצוע ששותפים ליום כה מרגש ועמוס בחייכם צריכה להיות כימיה אמיתית, שתהיו באותו ראש. הקשיבי למעצבת, היא לוקחת בחשבון נתונים שאת לא בהכרח ערה להם. השתדלי להגיע איתה לעמק השווה כך שאת תלבשי את מה שדמיינת עם שינויים מסויימים שנעשו על סמך ידע מקצועי.