שמלות לכל עת

רבים טוענים כי השמלה היא חברתה הטובה ביותר של האישה (בצמוד ליהלומים כמובן). יש כל כך הרבה סוגים, כל כך הרבה גוונים וכל כך הרבה גזרות. לכל אישה צריכה להיות לפחות שמלה אחת בארון, לא משנה מה גילה, צבע עורה, גזרתה או גובהה. יש לא מעט נשים (באופן מפתיע ביותר) שנמנעות מלבישת שמלות מכל מיני סיבות- כמה מהן חושבות ש"שמלות זה לצעירות", או ששמלה לא תהלום את גזרתן. אנו נבטיח לכן כי לכל אישה - שמלה המתאימה לה!

 

שמלות ליומיום

 

השמלות הדקות והקלילות המתאימות ליום עבודה, יום כיף עם הילדים או לסתם יום שופינג עם החברות. את אלו תוכלו למצוא בכל חנות בכל קניון, באלפי גוונים והדפסים. תוכלי למצוא סגנון המתאים לכל פעילות-  ליום כיף תוכלי למצוא שמלה פרחונית קצרה (במידה ולא נוח לך עם שמלות קצרות תמיד תוכלי לשים מכנסיים או גרביונים מתחת ולהפוך את השמלה לטוניקה משגעת), ליום עבודה תוכלי למצוא שמלה ארוכה יותר המגיעה עד הברכיים בצבעים מתונים יותר. וכמובן- לכל גזרה מתאימה שמלה מסויימת, צריך רק לחפש!

 

שמלות ערב

 

בבחירת שמלת ערב נצטרך להשקיע מעט יותר. קודם כל, כמעט בכל עיר תוכלו למצוא את הרחוב בו מאוגדים כל בעלי החנויות המבוקשות. בתל אביב למשל, תוכלי לצעוד ברחוב דיזינגוף, לעבור בין חנות לחנות ולמצוא לך את הסגנון החביב עליך. חשבי מבעוד מועד אם את מעדיפה שמלה חלקה, באילו צבעים בערך, האם נצנצים או פייטים זה משהו שתרצי ללבוש וכו', כך תייעלי את זמן המדידות בצורה טובה. לאחר מכן כל מה שנותר הוא למצוא גם מכון עיצוב שיער בתל אביב- ואת מוכנה לאירוע!

 

שמלות כלה

 

שמלות כלה הן השמלות הדורשות את הכי הרבה השקעה בבחירתן. פה דרוש תכנון מאסיבי הרבה יותר- לא תרצי להגיע ליום כלולותיך ולהרגיש כאילו היית יכולה לעשות בחירה טובה יותר בשמלתך. לפני החתונה התייעצי עם חברות ובני משפחה, קראי במגזיני חתונות וראי מהם הסגנונות המועדפים עליך. שמלות כלה אפשר לרכוש בחנויות או לתפור במיוחד אצל תופרת. 

רוב הבנות אוהבות להוסיף לשמלת הערב שלהן את תוספות שיער בתל אביב