טיפים לבחירת אולם אירועים

בחירת אולם אירועים הינו אחד הדברים החשובים ביותר בעת ארגון חתונה. למעשה, כבר לאחר הצעת הנישואין, הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור אולם אירועים. מבין המגוון הרחב של אולמות אירועים, מומלץ לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים בעת בחירת אולם האירועים בו תיערך החתונה שלכם.
 
מיקום – מיקומו של אולם האירועים צריך להיות באזור המגורים שלכם ופחות או יותר באזור המגורים של בני המשפחה והחברים הקרובים. בחירת של אולם אירועים מרוחק, יהווה בעיה רצינית לכל מהלך הארגון של החתונה, לכן, בחרו מקום אשר אינו מרוחק.
כמות האורחים – כמות האורחים והמוזמנים שלכם לחתונה חשובה אף היא בעת בחירת אולם האירועים. אם אתם מעוניינים בחתונה גדולה מאוד עם כמות מוזמנים רבה, יש צורך במקום מספיק גדול על מנת שיוכל להכיל את כל המוזמנים ללא תחושת צפיפות. מצד שני, אם אתם דווקא מעדיפים אירוע אינטימי, יש צורך לבחור במקום לא גדול מאוד העונה על הצרכים של חתונות קטנות.

עונת השנה – במידה ומדובר בחתונת קיץ, אתם יכולים לבחור לערוך את קבלת הפנים, או את החתונה כולה בגן אירועים דבר שיכול להשפיע רבות על עיצוב אירועים שונה בהתאם לעונה. אם אתם מתחתנים בעונת מעבר או בחודשי החורף, כמובן שיש צורך באולם אירועים סגור ומקורה.

עיצוב וסגנון – כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אולמות אירועים, כאשר כל אחד מהם מאופיין בצורה שונה. ישנו שוני בין עיצוב אירועים קלאסי אל עיצוב אירועים מודרני, כפרי, מפואר או רומנטי. על כן, העיצוב של האולם, כמו גם הסגנון של החפצים באולם, החל מהשולחנות, הכסאות, הוילונות, וכל האלמנטים והאביזרים הקישוטיים יעבירו תחושה שונה. מומלץ לבחון מספר אולמות אירועים לפני שאתם בטוחים כי אתם יודעים מה אתם אוהבים ומה מתאים לכם.

שירות – צוות העובדים באולם אירועים צריך להיות מקצועי, החל מבעל המקום ועד לאחרון המלצרים. כאשר אתם מתרשמים מאולם אירועים, שימו לב גם לרמת המקצועיות והשירותיות של צוות העובדים במקום. במידה והאולם מביא עימו גם כן את התקליטן, יש לבחון אותו ואף להשוות אותו אל תקליטנים אחרים חיצוניים.
 
בסופו של יום, בחירת אולם אירועים הינה אחד הדברים החשובים ביותר, אשר יקבעו את כל שאר תהליך ארגון החתונה. התחושה שלכם מן האולם, מהעיצוב ומהצוות תהייה חשובה מאוד בבואכם לסגור על מקום בו תתקיים החתונה שלכם. אין צורך לראות המון אולמות אירועים לפני שאתם מקבלים החלטה, בחרו מבעוד מועד מספר מקומות אשר נראים לכם ונמצאים בטווח הגיאוגרפי המתאים לכם, ורק לאחר מכן לכו לראות ארבע או חמש מקומות אפשריים. באופן זה, הבחירה של אולם האירועים תהייה קלה יותר ונכונה יותר בעבורכם ולא תגרום לכם להרגיש מותשים ומבולבלים עד מאוד.