שמלות כלה- כמו כפפה ליד

שמלות כלה מילאו את חלומותיהן של נשים רבות עוד משחר ילדותן. חלק מאיתנו חלמו על שמלת קצפת נפוחה שאחריה משתרך שובל ארוך ואוורירי, אחרות חלמו על גזרה צמודה וקלאסית, ללא שרוולים, בגוון שמנת. לכל אישה- שמלה. עם זאת, לעיתים חלומות לחוד ומציאות לחוד, ומה שמילא את חלומך אתמול עלול להתגלות כאסון אופנתי בהווה. כלה שיש לה בעיות פנים כגון אקנה בפניה חייבת טיפול באקנה מקדים שיביא אותה לאירוע יפה וטופחת

מה חשוב לדעת לפני שהולכים לבחור שמלת כלה?

ראשית, כמו במקרים אחרים הקשורים בארגון ארוע החתונה, כנראה שתגלי בדרך הקלה או הקשה שלא כדאי לראות שמלות כלה ביותר מדי מקומות וכדאי למקד את החיפוש במספר אתרים נבחרים. ההיצע הגדול עלול לבלבל ותרגישי שהשקעת זמן רב ומאמצים מרובים ללא תוצאות. על כן כדאי לערוך סקר שוק ולקבל המלצות מחברות, קרובות משפחות או מכרות טרם מסע החיפוש, הלכה למעשה. כמו כן, לפעמים כדאי לאחד כמה ספקים באותו איזור גיאוגרפי על מנת לחסוך בהתרוצצויות ובזמן, למשל אם יש לך קוסמטיקאית בחיפה כדאי להתמקד באותו איזור גיאוגרפי, לקרוא באינטרנט ולקבל המלצות לגבי מעצבים/ות באיזור זה.

מה כדאי לדעת לקראת המדידה?

רצוי, במקביל למדידת השמלה, להתחיל לבחור את האביזרים הנלווים אשר ייצרו מראה מושלם בשילוב השמלה, לדוגמא- התכשיטים, כפפות, זר הכלה, תיק, נעליים, שמשיה וכו'. יש להקפיד על שילוב שייצור הרמוניה ומראה כללי מושלם, ללא "הפתעות". לעיתים ניתן למצוא אביזרים אלו בסטדיו בו את מודדת את השמלה, ולעיתים אף בחנות שליד...
למדידות של שמלות כלה כדאי לבוא בלבוש נוח שאין בעיה להוריד וללבוש מחדש כמה פעמים. כמו כן, כדאי להגיע עם בגדים תחתונים כפי שאת מתכננת ללבוש ביום החתונה (בדגש על החזייה) וכן עם נעליים עם עקבים בגובה העקב שתכננת ללבוש ביום החתונה.

ביום המדידה...

רצוי ללכת עם מי שיש לו טעם דומה לשלך, בין אם זו אמא, אחות, קרובת משפחה אחרת או חברה. כמו כן, רצוי שתקחי את מי שאת סומכת עליו שייתן חוות דעת אמיתית וכנה ואשר את יודעת שלא ייצור אצלך אנטגוניזם באומרו את דעתו. רצוי שיהיה זה מישהו שמסוגל להציע תמיכה שכן חיפושים אחר שמלות כלה עלולים להיות עסק מתיש..