שמלות כלה לנשים בהריון

כלות רבות צועדות אל החופה כאשר הן נמצאות בחודשים מתקדמים של הריון. שמלות כלה רגילות לא מתאימות למבנה הגוף של האישה ההרה. בכדי למצוא שמלה מתאימה יש לפנות אל מעצבי שמלות שעוסקים בתחום ולבחון את הדגמים. אפשרות נוספת היא פנייה למעצבת בבקשה לעיצוב שמלה בהתאמה אישית. המעצבת רוכשת את הבדים, מעצבת את הדוגמה ותופרת את השמלה.

שמלות כלה לנשים בהריון יש לעצב תוך התחשבות בצמיחת הבטן והחזה. שמלה כלה לאישה בהריון צריכה להיות בראש ובראשונה נוחה. במהלך ההיריון לא ניתן ללבוש מחוכים צמודים או שמלות הדוקות. פריטי לבוש שמגבילים את זרימת הדם של האישה מזיקים לעובר. במטרה לאפשר לכלה ליהנות מהאירוע ולהרגיש קלילה ונינוחה בתוך שמלת הכלה שלה יש לבחור בדים נוחים נושמים וגזרה מתאימה.

שמים את הבטן במרכז

כלות שמתחתנות במהלך הריון מתחלקות לשתי קבוצות : קבוצה אחת מעדיפה להבליט את ההיריון ואילו הקבוצה השנייה עושה כל מאמץ להסתיר אותו. אלו שמבקשות להבליט את ההיריון בוחרות בגזרות צמודות שמבליטות היטב את הבטן. הן לא שוכחות להוסיף גם צמידי יהלום מתוך מטרה למשוך את תשומת הלב למרכז הגוף. בחודשים מוקדמים של הריון אפשר יהיה למצוא שמלות כלה שמסתירות את הבטן, ומבטיחות שאיש לא יעלה על דעתו כי מדובר באישה הרה.

טיפוח ואיפור לכלות בהריון

השמלה היא רק חלק קטן מהמראה הכולל של הכלה. פרט לשמלה יש לבחור גם תכשיטים, מאפשר, תסרוקת, נעליים וסדרת טיפולי טיפוח. צמידי יהלום משתלבים נהדר עם כל סוגי שמלות הכלה. אם אין ברשות הכלה צמיד מתאים ניתן לשכור תכשיטים מהודרים ויקרים לקראת האירוע. את רשימת טיפולי הטיפוח מתבקשת הכלה לבחור תוך התחשבות במצבה. ישנם טיפולים פחות מומלצים או מסוכנים לנשים בהריון.

תכשירי איפור יש גם כן לבחור בקפידה, ישנם תכשירים שמכילים חומרים שלא מתאימים לנשים בהריון. שימוש במוצרים טבעיים מומלץ לנשים בהריון. בענף עיצוב השיער תוכל הכלה ההרה לבחור כמעט בכל סגנונות עיצוב השיער. אך החלקות שיער שמתבססות על כימיקלים חזקים היא לא תוכל לבצע במהלך ההיריון.