שמלות כלה לכלות לא שגרתיות

מעצבות לא שגרתיות מציעות שמלות כלה מיוחדות לאותן נשים שמבקשות להתחתן באווירה קצת שונה. השמלות המיוחדות משלבות אלמנטים צבעוניים, בד בצבע קרם, בדי תחרה יקרים ופריטים מיוחדים. כאשר בוחרים לרכוש שמלת כלה מיוחדת בהתאמה אישית אפשר לשלב בה כל מיני אלמנטים בעלי משמעות סנטימנטלית. הכלה תוכל לשזור חרוזים, לשלב בשמלה חתיכות משמלת הכלה של אימה, לתפור פרפרים או קישוטים עשויים זהב טהור. כאשר פוגשים במעצבת מוכשרת השמיים הם הגבול.

שמלות נטולות מחוכים ומלמלות

ישנן לא מעט כלות שמעדיפות להתחתן בשמלה פשוטה ללא מלמלות, קצפות ומחוכים עשירים בנוצצים. אפשר למצוא גם שמלות כלה סולידיות ועדינות, לרוב אף מדובר בשמלות יפות להפליא. כמות גדולה של קישוטים יוצאת מראה עמוס ומקושקש. אפשר להשיג מראה נשי ונפלא גם באמצעות שמלת כלה פשוטה, תליוני יהלומים, איפור ותסרוקת. אין כל חובה ללבוש את השמלות הנפוחות.

שמלות פשוטות אפשר לעצב תוך שימוש בבדים ממוחזרים. אם יש ברשות הכלה שמלה ישנה ששימשה את אימה או אחותה בדרכה אל החופה אפשר לעשות בה שימוש. השמלות עשויות לבטח בדים איכותיים, אין כל סיבה לאפשר להן להמשיך לצבור אבק בארון כשאפשר לעשות בבד שימוש חוזר.

שמלת כלה מחויטת

השמלה מעוצבת בקווים נקיים ואלגנטיים עם זרזיף של רכות נשית רומנטית. השמלות אידאליות בעבור נשים שמתחתנות בפעם השנייה וכלות מבוגרות. מדובר ללא כל ספק בשמלה לא שגרתית ובלתי צפויה. השמלות תפורות מבדים יקרים אך היות ואין צורך בעבודת יד המחירים נוחים יותר. תליוני יהלומים או צמיד יהלום ישלימו את המראה הזוהר ויהפכו את הכלה למיוחדת ובלתי נשכחת. דווקא השמלות המיוחדות הן שמעוררות תשומת לב רבה בקרב האורחים, כלה שבוחרת ללבוש שמלה רגילה לא תזכה לתשומת לב חריגה.

שמלות כלה מארצות הברית

ייבוא של שמלות ממדינות צפון אמריקה מאפשר לכלות הישראליות לרכוש שמלות איכותיות ויפות במחירים אטרקטיביים. השמלות נמכרות בטווח מחירים של 1500-4000 שקלים. הכלות ממהרות לרכוש אפילו שתי שמלות לקראת האירוע. המחירים הנוחים מאפשרים לכלה לבחור לעצמה בדיוק את השמלה שהיא רוצה מבלי לשבור כמה תכניות חיסכון.