שמלות כלה יד שנייה

שמלות כלה לא חייבות לעלות כסף רב. ניתן למצוא חנויות יד שנייה המתמחות בשמלות לאירועים שונים ובהם חתונות. ברוב מרכזי הערים הגדולות ניתן למצוא כיום חנויות יד שנייה. חשוב לברר האם יש להם גם שמלות יד שנייה לכלות וניתן לאסוף מידע גם באינטרנט על החנויות ולעתים אף לצפות בקטלוג המוצע בחנות ומופיע באתר. כלות בישראל יודעות כי מחירי השמלות מרקיעות שחקים ולכן אם הכלה מעוניינת בשמלה מרהיבה ליום הכלולות אך אינה יכולה לעמוד בעלות של שמלת מעצבים לחתונה היא יכולה למצוא מגוון שמלות הממתינות לה בחנויות יד שנייה ולהשקיע את הכסף שהיא חוסכת בנושאי אחרים כמו טיפול אצל קוסמטיקאית רפואית לפני החתונה או טיפול באקנה במידה והיא סובלת מפצעים בפנים, הזמנת סידורי פרחים לגן האירועים, הזמנת קייטרינג איכותי יותר ועוד.

שמלות מעצבים בחנויות יד שנייה

כלות לעתיד משקיעות זמן רב בחיפוש שמלות כלה ורבות מהן נדהמות לנוכח המחירים הגבוהים שוק. עבור רבות מהכלות לעתיד מדובר אמנם בערב אותו לא ישכחו לעולם אך לא כולן יכולות להרשות לעצמן שמלה לבנה ומעוצבת במחיר גבוה העומד על כמה אלפי שקלים. ביקור בחנויות יד שנייה מאפשר לכלות לעתיד למצוא שמלות לערב הכלולות הבלתי נשכח מכל הסוגים ולעתים ניתן למצוא שמלות מעצבים מקוריות שעלו אלפי שקלים וניתן לקנות אותן בפחות מחצי מחיר. עבור כלות רבות לעתיד עדיף להשקיע כסף בטיפול יוקרתי ומפנק אצל קוסמטיקאית רפואית ולהגיע לחתונה אחרי טיפול באקנה, עם איפור מקצועי ומראה בריא ומרשים.

לא חייבים לקנות

יש חנויות יד שנייה המציעות ללקוחות שמלות כלה להשכרה. אפשרות זו נוחה עבור כלות רבות והן נהנות ממבחר עצום של שמלות במגוון סגנונות כמו וינטאז', מראה נסיכתי, גזרת סטרפלס, מראה הוליוודי מפואר ועוד. השכרת השמלה מחייבת אמנם מהכלה לשמור היטב על שלמות השמלה ועליה להשאיר צ'ק ביטחון אך עבור ערב אחד, מהנה ובלתי נשכח ככל שיהיה, לא חייבים להוציא סכומי כסף גבוהים וניתן ליהנות משמלה מרהיבה ומעוצבת ומראה בלתי נשכח שיתועד באלבום התמונות.