שמלות כלה1

"תרצי בי, אני רוצה" אז מזמזמת לעצמך בבוטיק של שמלות כלה "גם אם עצב מחכה לי בקצה" וחושבת על יום הנישואים המתקרב. נזכרת ברגע הרומנטי של הצעת הנישואים כשהשיר הרומנטי התנגן ברקע "אולי אני רוצה אותך יותר מדי" ומחפשת שמלה כלה רומנטית שתהלום את היום המאושר המתקרב.

 

בחירת שמלת כלה

כבר תכננתם הכל, האולם, המוזיקה, האוכל, האורחים שתזמינו ועכשיו את יכולה להתפנות לבחור את השמלה המתאימה מתוך המבחר הגדול של שמלות כלה. זו שתתאים לגופך, לאופייך ולאופי האירוע. הבחירה קשה כי מבחר השמלות העומד לרשותך כל גדול בין כל הבוטיקים, המעצבות, התופרות. קשה כל כך לבחור את השמלה המיוחדת שתתאים לך ככפפה ליד ושתעשה אותך הכי יפה והכי מיוחדת.

 

שמלה מיוחדת

לחברה טובה שלך היה מזל של פעם בחיים. המקצוע של אבא שלה זה פינוי רהיטים והוא מצא שמלת כלה משנות העשרים שהתחבאה בתוך ארון ושמשה השראה לשמלה שתפרו לה. בסופו של דבר כל כלה מוצאת את השמלה שלה, אך הדרך לשם לפעמים ארוכה. הכי חשוב זה לא להתפשר על שמלת החלומות. אך זכרי שהשמלה צריכה להתאים לסוג האירוע ולכן אם החתונה אינה נערכת באולם סגור, תצטרכי להתחשב במזג האויר.

 

איך לבחור

בין אם את בוחרת במעצבת שתתכנן לך את השמלה לכל פרטיה ובין אם את קונה שמלה בבוטיק של שמלות כלה צריך להקדיש מספר חודשים למדידות ושינויים. אם תחליטי לעשות דיאטה לפני החתונה תקופה של מספר חודשים תשרת אותך היטב. זכרי שהשמלה צריכה להחמיא לך באולם, בוידאו ובצילומים. ועל כך ישפיעו הבד, העיצוב, הדגם. לכן, חשוב שתקחי לך פסק זמן ארוך דיו כדי שתוכלי להקדיש את עצמך למציאת השמלה, להיות בטוחה בבחירה ולעשות אותה בשלווה ובהנאה.

 

מזל טוב

לא משנה היכן תערכו את החתונה, באולם מפואר או בחיק הטבע, על חוף הים, בגן פורח או במסעדה, אין ספק ששירים רומנטים ינוגנו ברקע מלווים אותך צועדת בשמלת הכלה היפיפיה שבחרת בקפידה ושהותאמה בדיוק לך וכך תפתיעי גם את בן זוגך ששר לך " ליבי מוכן ומזומן איתך לעוף".