המדריך המלא לרכישת טבעות אירוסין ונישואין

יום החתונה הוא אחד הימים המרגשים והמיוחדים בחייו של זוג צעיר. לרגע זה קודם רגע לא פחות מרגש ומיוחד והוא הרגע בו אהוב ליבך קורע על ברך אחת (או שלא?!) ומציע לך להינשא לו. יש הבוחרים בשיטה המסורתית והמעודנת ויש אחרים שמעדיפים להציע בצורה הפגנתית, מרשימה ופומבית. כל זוג והדרך שלו, אולם לא משנה באיזו דרך תבחרו המעמד מרגש, מלחיץ ומסעיר. כאשר אתם גומרים בדעתכם כי אתם רוצים להציע לאהובתכם להינשא לכם, השלב הראשון הוא בחירת הטבעת המושלמת. לפניכם שלבים לבחירת טבעות נישואין ואירוסין לכבוד הרגע המרגש.

שלב ראשון- בצעו סקר שוק

לפני שאתם ננעלים על טבעת ומוציאים את כרטיס האשראי כדאי שתראו מהן האופציות הקיימות בשוק טבעות האירוסין והנישואין. לטבעות אלו תמיד יש ביקוש, אולם הסגנונות והעיצובים מושפעים מאופנות וטרנדים חולפים. לכן, כדאי שתציצו בחנויות בהן מוכרים טבעות אירוסין ותתרשמו מהמבחר הקיים. כמו כן, אתם יכולים לבצע את שלב ראשוני זה על ידי חיפוש באינטרנט "טבעות אירוסין" או "טבעות נישואין" ובכך לסקור דגמים ומעצבים שונים ולראות מהן האופציות הבולטות ביותר.

שלב שני- בחירת הסגנון

לאחר שעשיתם סלקציה גסה, ראיתם מהו טווח המחירים המתאים לכם, ואיזה סוג של טבעת הייתם רוצים לשלוף מהקופסא, הגיע הזמן להתחקות אחר הטעם של אהובתכם. בסופו של דבר מי שצריכה לאהוב את הטבעת זו האישה איתה אתם הולכים להתחתן ולכן חשוב שתבררו מהו הטעם שלה. אופציה אחת היא לקחת אותה עמכם. אולם, אם מדובר בהצעת הפתעה אתם יכולים להציץ במגירת הטבעות ולראות איזה סגנון היא אוהבת או לגייס למשימה את החברה הטובה שתייעץ ותעזור. בכל מקרה אין להקל ראש בשלב זה ויש לתת את הדעת לטעמה האישי של הכלה לעתיד.

שלב שלישי- לא מתפשרים על איכות

לטבעת האירוסין יש משמעות רבה והיא השער הראשוני שלכם לכניסה לחיים של מחויבות, אושר, משפחה, זוגיות ארוכת שנים והצלחה. כשאתם בוחרים את הטבעת חשוב שתקפידו כי הזהב של הטבעת יהיה איכותי וכי היהלום הוא אמיתי. בשוק זה יש לא מעט רמאויות וניסיונות זיוף ולכן תדרשו תעודה המעידה על טיב ואיכות הזהב והיהלום. בקשת תעודה היא פעולה נפוצה בתחום זה ויתרה מזאת החנויות השונות בתחום היהלומים, התכשיטים והזהב צריכות להעניק את התעודה גם ללא בקשת הלקוח.