המדריך לשיער שופע ומלא

 
גם אתם סובלים משיער דליל? אם התשובה היא כן, זה הזמן לנשום אוויר ולהירגע. אין שום סיבה להיכנס לפאניקה או חרדה, גם דלילות שיער ניתנת לפיתרון והשיער שלכן יכול להיראות נפלא, שופע ומלא ברק.

שלב ראשון- הסיבות לדלילות של השיער

חשוב להבין שמצב של דלילות שיער יכול להיגרם מכמה סיבות: ראשית יכול להיות שזה עניין גנטי. שנית, יכול להיות שהדלילות של השיער נגרמת כתוצאה מחוסרים בוויטמינים שונים וזאת עקב תזונה לא נכונה או עקב דיאטה חמורה. מעבר לכך, הדלילות יכולה להיווצר כתוצאה ממחלה או מטיפולים רפואיים מסוימים הפוגעים בשורש של השערה וגורמים לו לפעול בצורה לא תקינה. כל אחת מהסיבות הללו יכולה לגרום לכן לשיער דליל. אולם, אל תדאגו ישנו פיתרון לשיער דליל ואין שום סיבה שתתבאסו ממצב זה. כל שעליכן לעשות הוא לגשת למספרה מקצועית או למכון עיצוב שיער ולהתייעץ עם  ספר מומחה. כאשר מדובר בשיער שלכם, במיוחד אם מדובר בשיער דליל, חשוב שתפנו למומחה בתחום, שיש לו ידע, ניסיון רב שנים ומוניטין בתחום.

שלב שני- זיהוי מקור הבעיה

היה ויש לכם שיער דליל, הדבר יכול להיגרם משתי סיבות. יכול להיות שזקיקי השערה  שלכם איטיים והם פועלים בצורה איטית ולכן מצמיחים שערות בקצב נמוך והשערות שצומחות הן דקות וחלשות. כמו כן, יכול להיות שזקיקי השיער שלכם רדומים וכלל אינם מוציאים שערות ולכן השיער נראה דליל ולא מלא. הדרך לפתור זאת היא קודם כל לזהות מהי הבעיה, האם מדובר בזקיק רדום או פשוט איטי. לכל אחת מהתשובות הללו יש פתרון שונה ולכן צריך להתאים את סוג הטיפול למצה הקיים.

שלב שלישי- שלב הפיתרון

עכשיו, לאחר שאנו יודעים מהו מקור הבעיה ואיזה סוג של זקיקים יש לכם, ניתן להגיע לשלב של הפיתרון. היה ויש לכם זקיקי שיער הפועלים בצורה איטית מה שניתן לעשות הוא להשתמש בתכשירים וחומרים שונים אשר נועדו להגביר את קצב גדילת השערות. התכשירים השונים מוחדרים באמצעות עיסוי קרקפת וכך הם חודרים לשורש השערה ועוזרים להזנתה וצמיחתה המהירה יותר. בצב בו הזקיק רדום, אין מה להחיות בו ולכן האופציות לשיער מלא הן שימוש באופציה של תוספות שיער או הדמיית שיער שזה מצב בו מדמים זקיקי שיערות כך שהשיער נראה כאילו הוא מלא ושופע. כל אחת מהאופציות טובה ויוצרת מראה נהדר ויפה, ולכם כל שנותר הוא להחליט באיזו דרך תגיעו לשיער המלא, היפה ובריא שתמיד חלמתם עליו.