העור שלך נראה נהדר! על חומרי קוסמטיקה טבעיים ומה שביניהם


מתוך טרנד האקולוגיה והרצון בשימור הסביבה, כך גם הפכה הקוסמטיקה הטבעית, לטרנד אצל נשים רבות. מה שמייחד את הקוסמטיקה הטבעית הוא החומרים ממנה עשויים המוצרים שלה. חומרים אילו הם טבעיים המסייעים בשיקום תאי עור יבש או פגוע ומשווים לו מראה רענן, אסתטי ומשופר. בעור פנים צעיר, הקוסמטיקה הטבעית משמשת כאמצעי מניעה כנגד הזדקנות העור. החומרים מכילים ויטמינים למיניהן, חומרים מעכבי הזדקנות, חומצות שומן חיוניות ומינרלים. קוסמטיקאית בחיפה, הלמדה והוכשרה בתחום זה, יכולה לעשות פלאים, בעור הפנים שלך.

החומרים מהם עשויה הקוסמטיקה הטבעיתאת חומרי הקוסמטיקה הטבעית ניתן למצוא בחנויות טבע, אצל קוסמטיקאית בחיפה ויש כאלו שיגידו, כי ניתן להכין אותם לבד בבית. החומרים הנפוצים בתחום של הקוסמטיקה הטבעית הם: שמנים צמחיים- כמו שמן זית, שמן שקדים, שמן אבוקדו ועוד. שמנים ארומטיים- העשויים לרוב מפרחים. תמציות של צמחים, תה ירוק. ויטמינים ומינרלים, חמאות טבעיות כמו חמאת שיאה ופירות.

עור פנים מטופח טבעי וידידותי לסביבהנשים רבות וקוסמטיקאיות רבות, בוחרות לעבור עם מצורי קוסמטיקה טבעיים גם כי אכפת להם מהסביבה בה הם חיים. מוצרי קוסמטיקה טבעיים היא בעלת חומרים שלא כרוכה בניסויים על בעלי חיים, כי החומרים לקוחים מהטבע. מוצרים אילו, לרוב מסומנים במל הארנב המופיע על גבי האריזה. קוסמטיקאית בחיפה, המתמחה בטיפולי קוסמטיקה טבעיים, תדגיש בפניכם כי בעזרת החומרים הטבעיים, תגיעו בדיוק לאותן תוצאות כמו הקוסמטיקה הרגילה. יש הטוענים, שי קוסמטיקה טבעית, אף טובה ומשיגה תוצאות טובות יותר.

הטיפול הטבעי המסייע גם בפצעי אקנהניקוי נכון של הפנים מהווה חלק מהותי בתהליך ריפי של פצעי אקנה. השימוש בסבון פנים טבעי שאינו מייבש את העור או מכיל חומרים סינטטיים, יוביל לתוצאות מהירות וטובות. חומרים טבעיים עוזרים לרפא ולשקם את עור הפנים ואפילו להעלים סימנים של צלקות. שמן זית מחדש את התאים ויעיל בריפוי בעיות עור כמו אקנה. שילוב של פירות וירקות הן בתזונה והן במסכות מזין ומחייה את העור. הריפוי מן הטבע, הוא הטוב ביותר.