השתלת שיער לקראת צילום אירועים

התקרחות הינה תופעה המדאיגה רבים מאיתנו. לעיתים, ניתן להבחין בנשירה מתונה של שערות ראשנו, בהדרגה השיער הופך דליל יותר ובמקרים חמורים, המצב מגיע לידי התקרחות של ממש. כמובן שמדובר בתהליך הדרגתי שאינו מתרחש בין לילה, ובכל זאת אנשים הנוטים להקריח ידווחו כי מראה ראשם המקריח הכה בהם כרעם ביום בהיר. ידוע כי למראה שערנו ישנה השפעה רבה על המראה החיצוני, שינוי לרעה עלול לגרום לירידה משמעותית בביטחון העצמי ומבוכה רבה, במיוחד בתהליך צילום אירועים מקצועי כמו חתונה.

טיפולים אסתטיים הם לא מילה גסה

כיום, כאשר תחום הניתוחים הפלסטיים הופך נגיש, נוח ובעיקר נפוץ. כבר כולם מבינים שגם את מה שלא קיבלנו באופן טבעי, תמיד אשר לשפר, לשפץ, להשלים ולמלא. יש לדאוג למראה השיער ככל האפשר, וגם כאשר המצב נראה כבר אבוד, כיום ניתן לתקן ולהציל כמעט בכל מצב. טיפולי השתלת שיער הם הפיתרון המושלם להתמודדות עם בעיית ההתקרחות. כבר לא חייבים להשלים עם רוע הגזירה, יש אפשרות לשקם את הקרקפת ולהחזיר לעצמנו את הביטחון והמראה טרם ההתקרחות.

העיתוי המושלם

אז אם זוגתך כבר מסיימת את ההכנות לחתונה ובוחרת לעצמה כבר שמלת כלה, ואתה רוצה להיראות במיטבך,או אם זו חברתך הטובה שמודדת שמלת כלה ואת רוצה להיראות בחתונה במיטבך, מהיום כבר לא צריך להסתיר. בוחרים בשיטת השתלת שיער, ואיש לא יבחין בקרחות מיותרות. השיער יצמח מחדש באזורים הדלילים תוך שמירה על המראה הטבעי כפי שהיה טרם ההתקרחות. חשוב להבין כי לא מדובר בתוספת זרה לגוף כי אם שימוש בשיער הקיים.

איך מבצעים טיפול השתלה?

שיטת ההשתלה מבוססת על העברת זקיקי ישער ממקומות בראש בהם יש צמיחה טובה ובריאה של שיער, לאזורים המדוללים, באופן זה שהזקיקים המושתלים נקלטים במקומם החדש והשיער משקם עצמו וצומח מחדש. בדרך כלל יועברו זקיקים מהחלקי הראש האחוריים והצדדים בהם הצמיחה טובה יותר לחלקים הקדמיים שהם הראשונים להתקרחות. כמובן שאת הטיפול לא ניתן לבצע בפעם אחת ונדרש זמן המתנה בין חלקיו. יחד עם זאת מדובר בטיפול מהיר יותר ביחס לתופעה שנמשכת כל החיים