התאמה של שמלת הכלה לטבעת האירוסין

אחד מבין התכשיטים שכל כלה נוהגת לענוד ליום החתונה הינו טבעת האירוסין. טבעות אירוסין מסמלות יותר מכל את תחילת הקשר המשותף לחיים של בני הזוג ובעזרת טבעות אלו יכולים בני הזוג לבשר למשפחה ולחברים על החתונה המתקרבת. יחד עם זאת, לכל כלה יש תכשיטים מיוחדים ליום החתונה אשר משתלבים יחד עם שמלת הכלה וחשוב להתאים אותם גם לטבעת האירוסין בצורה נכונה. איך ניתן לעשות זאת כראוי ? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בכך :

התייעצי עם מעצבת שמלת הכלה

 

מעצבת שמלות כלה הינו אישה בעלת ניסיון רב בתחום החתונות והתייעצות איתה לגבי התכשיטים ולגבי ההתאמה לטבעת האירוסין הינה התייעצות אשר יכולה להעניק לכם יתרונות רבים ולאפשר לכם לבצע את הבחירה בצורה הטובה ביותר. בין היתרונות שיכולה להעניק לכם התייעצות זו ניתן למצוא יתרונות כמו :

  • המעצבת תוכל לשלב בשמלת הכלה אלמנטים דומים לעיצובה של טבעת האירוסין. לרוב, למעצבות השונות יש מגוון רחב של אלמנטים התואמים למגוון רחב של סגנונות טבעות אירוסין.
  • המעצבת תוכל לבחור עבור הכלה תכשיטים בהתאמה לטבעת האירוסין.
  • המעצבת תוכל להכיר יותר את הדרישות שלכם לגבי השמלה וכך העיצוב שלה יבוצע בצורה שהרבה יותר מתאימה לכם ולאופי שלכם.

שימי את טבעת האירוסין במרכז

 

כשאת בוחרת את שאר התכשיטים ליום החתונה, שימי את טבעת האירוסין במרכז. לכי למדידת התכשיטים יחד עם הטבעת ומדדי את התכשיטים יחד איתה. בצורה הזו, תוכלי לראות באופן נכון יותר את ההשתלבות של טבעת האירוסין יחד עם התכשיטים האחרים. זכרי כי בכל מקרה, המשמעות שיש לטבעת האירוסין עולה על כל התכשיטים האחרים ולכן אם תבחרי אותה בצורה נכונה וטובה, תוכלי להיות בטוחה בכך שביום החתונה היא תבלוט לעין ותדגיש יותר מכל את תחילת החיים המשותפים שלך ושל בן זוגך.

אמנם, יש כלות אשר מעדיפות להשאיר את טבעת האירוסין בבית ולא לקחת אותה אל החתונה אך הסמליות שיש בטבעת הזו, גם אם היא פשוטה מאוד, גורמת לרבות לעלות איתה אל החופה.