חברת קייטרינג לאירועים- הבחירה הנכונה

במאמר שלפניכם מספר טיפים ועצות ידידותיות שיעזרו לכם להגיע אל חברה מקצועית ואמינה שמספקת שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך אנו ממליצים לכם ראשית להתחיל ברשימה ממוקדת של מספר חברות מומלצות, עליהן קיבלתם מידע חיובי ממקורות אמינים ואובייקטיביים. עם תום הכנתה הרשימה החלו לבצע שיחות טלפון עם נציגי החברה במטרה לברר אלו שירותים הן מעניקות במסגרת הצעת המחיר הסופית שניתנה לכם. שירותי קייטרינג לאירועים יכולים לכלול עוד קשת רחבה של שירותים להלן.


אלו שירותים כלולים בחבילה?

כיום ריבוי חברות שמציעות לקהל הרחב שירותי קייטרינג עשוי להקשות על הבחירה. לפיכך מומלץ ראשית להגדיר לעצכם מראש מהם סוגי השירותים שנדרשים לכם במסגרת האירוע, ובפרט אלו מהם יכולים להיות מסופקים על ידי חברת הקייטרינג. כך למשל ישנן חברות שבנוסף לשירותי ההסעדה מציעות גם שירותי עיצוב המורכבים בין השאר מסידורי שולחנות, מפות ומפיות, סידורי פרחים, פירות או ירקות וכיוצא בזה. מעבר לסל השירותים, רצוי גם לוודא האם אותה החברה מאפשרת הזמנה של מנות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.


כיצד מתבצעים שירותי ההסעדה?

לדוגמא, מומלץ לברר מול החברה האם בכוחה לספק מנות מזון צמחוניות, אוכל לאנשים סוכרתיים או מנועי גלוטן ולקטוז. מעבר לכל אלו יש לבדוק מהי שיטת השירות של החברה הנבחרת, האם מדובר במזנוני בופה או שמנות האוכל מוגשות ישירות לשולחן, האם החברה מגיעה עם צוות קבוע של מלצרים בגיל חוקי לעבודה, והאם חומרי הגלם של המזון מסופקים למקום בו נערך האירוע על ידי הובלות קירור אמינות שניתן לסמוך עליהן בעיניים עצומות. בין כה וכה, העדיפו תמיד לבקר באתר הבית של חברת הקייטרינג ברשת.


בדיקת רישיונות והיתרים

במהלך הביקור באתר הבית של החברה, נסו לברר האם יש ברשותה רישיון עסק, אישור ויצרן, רישיון מטעם משרד הבריאות ותעודת כשרות, אם הדבר הכרחי עבורכם, האם השף של החברה עובד לצד רישיון של משרד העבודה ועוד. חברה המעניקה שירותי קייטרינג לאירועים נדרשת גם לעבוד מול חברות קירור כאמור בעלות ההיתרים והאישורים הנדרשים כמו למשל רישיון להובלה בקירור בפיקוח וטרינרי.