חמשת הטיפים שעוזרים לכלות לבחור שמלות לחתונה

למרות שכל הנשים יודעות שהן בוודאי היו רוצות ללבוש שמלות כלה יפות בערב החתונה שלהן, ולמרות שהרבה נשים מעידות על עצמן שהן דמיינו את שמלת הכלה המושלמת שלהן מזה שנים, ברגע האמת הן לא יודעות איך לבחור. אפשר להבין זאת, כיוון שאיך אפשר לבחור את השמלה לערב הכי נוצץ ומרגש בחייה של אישה? הטיפים המובאים כאן יכולים לסייע בבחירה נכונה וגם מהנה של שמלת כלה, ולכן לכל המתחתנות כדאי לקרוא מאמר זה.


ההגדרה של היעד


אומנם זה נכון שהיעד הוא שמלת כלה יפה ומחמיאה לגוף, אך צריך להגדיר יותר טוב את הדרישות. האם השמלה צריכה להיות לבנה לגמרי או שצבע קרם גם יכול להתאים? האם היא צריכה להיות ארוכה או קצרה? האם היא צריכה להיות עם שרוולים או לא? הטיפ הראשון הוא לענות על כל השאלות האלה ורק אז להתחיל לחפש באופן קונקרטי.


ההחלטה על הסכום


עוד טיפ חשוב שעוזר לחפש שמלות כלה בצורה יעילה, הוא להחליט מראש על הסכום. לא כל אישה יכולה ורוצה להוציא על השמלה שלה את אותו הסכום כמו חברתה ולכן צריך לקבוע זאת מראש.


פגישה אצל מעצב


רצוי לבחור מעצב אחד בלבד שאליו רוצים ללכת לפגישה, כי אין באמת טעם להיפגש עם הרבה מעצבים שונים. את הקטלוגים שלהם אפשר לראות אונליין ועל פי ההתרשמות הראשונית הזאת אפשר להתקדם הלאה.


למדוד בהתחלה, באמצע ובסוף


אין כזה דבר למדוד שמלת כלה רק בפעם הראשונה שמגיעים אל הסטודיו של המעצב, ויש למדוד אותה אחרי כל תיקון שנעשה בה. אפילו כאשר מדובר על התיקון הקטן ביותר כדאי כן להגיע לסטודיו ולמדוד את השמלה, וזאת כדי לדעת שאכן התיקונים נעשים בהתאם לגוף.


לעשות מדידה שכוללת הכול


מומלץ לעשות מדידה בסטודיו של המעצב אשר תכלול גם את שמלת הכלה המוכנה אחרי התיקונים, גם את האיפור וגם את התסרוקת המיוחדת שתיעשה לכלה בחתונה. זה נותן פרספקטיבה ותמונה מאוד ברורה לגבי איך שתיראה הכלה ביום החתונה שלה, ואין ספק שזו מדידה מרגשת במיוחד.