חמש שיטות לתוספות שיער ראש שופע ואסתטי

אם את רוצה להוסיף נפח, אורך וצפיפות לשערך, שיטות שונות של תוספות שיער מאפשרות לך זאת בקלות. את התוספות מבצעים או במספרות, או בבוטיקים לפאות ותוספות שיער. התוספות עצמן הן משיער טבעי, ומותאמות לשיער הקיים כך שיראו כהמשך טבעי לו, התוספות מוצמדות בדרך כלל לשיער הקיים בקרבה לקרקפת, והחיבור נראה טבעי לגמרי. תוספות שיער נהוגות כצורך אופנתית, וכצורך עקב דלילות שיער והתקרחות בנקודה מסוימת בראש מסיבות שונות. ניתן לבצע תוספות שיער במגוון שיטות-

- תוספות שיער בשזירה- על ידי יצירת מצות נשזרת תוספת השיער עם השעיר המקורי קרוב מאד לעור הקרקפת, שיטה זו היא זמנית מאד, ובכול רצון בשינוי תסרוקת יש צורך בשזירה מחודשת.

- תוספת שיער בהדבקה- הדבקה באמצעות דבקים או סיליקון, השימוש בשיטה זו הולך ופוחת כיום, ואם בחרתן בחרתן בשימוש זה, חובתכן להבין בדיוק באיזה סוג דבק עושים שימוש, ולבדוק עצמאית שהחומר מותר על ידי מכון התקנים.

- תוספות שיער בחרוזים- השיער שהוא התוספת מושחל אל החרוזים וכמוהו שיער הראש המקורי, אז הכדור מהודק אל הקרקפת ונאטם, שיטה זו נפוצה מאד במספרות והיא אפקטיבית וזולה יחסית.

- תוספות שיער בקליפסים- זוהי שיטה המתאימה לקראת יציאה לאירוע, זו שיטה מהירה ותוצאותיה לא נועדו לזמן ארוך, בשיטה זו מגיעה תוספת השיער כשהיא כבר מוצמדת על שמתחבר בקליפס לשיער הקיים בקרבה לקרקפת, וכך נוצר מראה של שיער עשיר, שקל להסירו וקל לשוב ולהרכיבו בשנית לקראת אירוע נוסף.

- תוספות שיער בהלחמה- השיטה הנפוצה היא הלחמה בקרטין, ישנה אפשרות של הלחמה קרה המתאימה לבעלות שיער דליל, והלחמה חמה לבעלות שיער בריא המעוניינות בתוספת מסיבות אופנתיות, יתרון השיטה במראה הטבעי המושג איתה ובגמישות הפעולות שהיא מאפשרת, וכוללות רחצה בים, שהייה בשמש וכו'', תוספות השיער מולחמות באמצעות הקרטין אל הקצוות הקיימים, ואחת לבין ארבעה חודשים ועד שנה, כאשר שיער הראש גדל הרבה ודוחף את התוספת מנקודת החיבור הקרובה אל הקרקפת, יש צורך בחזרה על הטיפול. הטיפול אינו זול ועולה כ 1500 ש''ח.

תוספות שיער מאפשרות היום לקבל שדרוג משמעותי במראה השיער, מלאותו, והתסרוקות שאפשר לעשות עם התוספות, אלו פתרונות בטווחי עלות מגוונים, שמתאימים לזמן קצר ועד זמן ארוך של שנה, חד פעמיים או רב פעמיים, כך אתן יכולות לבחור לכן את השיטה המתאימה בהתאם לנסיבות שלכן, טעמכן, ותקציבכן.