חתונה על הים

חגיגות הן מועד משמח, אך לעתים נמצא שהן זהות יותר מדי אחת לשנייה. זוגות שמתכננים אירוע מוצאים את עצמם בהחלט לא פעם מאוכזבים מן המבחר המצומצם שמוצע להם. אף על פי הכמות הלא קטנה של אתרים בארץ, החל מאולמות סגורים ועד לגני חגיגות, בעצם כולם נותנים את אותו דבר. למי שחפץ לחרוג מהאירוע השבלוני מומלץ לשקול ברצינות לקיים חתונה על הים, מהסוג שתותיר טעם בלתי נשכח אצל המוזמנים.

מדינתנו אולי לא נתברכה בשטחים עצומים כמו מדינות אחרות, אבל כמעט בכל מה השייך בחוף הים בתכלס שאנו איננו סובלים משום חוסר. רצועת החוף הארוכה של מדינת ישראל מציעה שפע של אתרים קסומים לקיום מסיבות מיוחדים, כאשר בקרב המקומות קיימים מספר שזוכים לאהדה גבוהה במיוחד. כזה הוא למשל אזור חוף פולג שליד נתניה. חתונה על הים באזור זה נותנת אפשרות לאורחים מכל קצוות ארץ ישראל לבוא בקלות רבה ובזמן קצרצר (בשונה לדוגמא מחתונה המתקיימת באזור חוף הכרמל או לחילופין בדרום). בנוסף, הנוף הטבעי של אזור זה הוא מן המרהיבים במדינה שלנו. חתונה על חוף הים שבה נשקף רקע של מצוקים וסלעים, עצים וחולות, הינה בלי מספק יציאה טובה מן הנורמה של חתונות רגילות.

חתונה על הים עשויה להתקיים כמעט בכל עונות השנה. באביב ובקיץ ניתן ליהנות מן הבריזה הלחה והנעימה ש נושבת במקום, ואילו בזמנים סוערים של תקופת החורף אפשרי לצפות בים הגועש מתוך מבנה מחומם, דרך חלונות זכוכית גדולים. מבחינת הרומנטיקה לא קל לתאר את האפקט שישנו לצעידה לכיוון החופה ממול רקע השקיעה. כך גם הציניקנים שבינינו לגמרי לא יוכלו להתכחש לעובדה שבכל מה שקשור לרומנטיקה הטבע משאיר מאחור את אותם שלל עיצובי האולמות המושקעים.

כאשר מקיימים שמחות בטבע נדרש כמובן לדאוג לפרטים ארגוניים מיוחדים, כמו למשל פריסת חוטי חשמל או לחילופין הגברה. מקומות ש יש להם ידע בקיום שמחות כמו חתונה על הים מיומנים במתן פתרונות יצירתיים, וכדאי במיוחד להיעזר בניסיון הרב שיש להם. על אף הצרכים המיוחדים אין שום סיבה ש אירוע כמו זה יצא יקר בהרבה יותר מאירוע קונבנציונלי, ואפשר ללא כל ספק לעשות חתונות על הים במחיר סביר.