טבעות אירוסין קלאסיות, מעוצבות, מנצנצות או יוקרתיות?

 

טבעות אירוסין קלאסיות, מעוצבות, מנצנצות או יוקרתיות? עולם מגוון ומלא באפשרויות


אנחנו יכולים לראות עשרות דוגמאות של טבעות אירוסין. לרוב, המבט הראשוני, הוא זה שקובע. נסתכל על הטבעת ונגיד "זהו זה". טבעת אירוסין, משקפת, את 
האופי שלנו, מי אנחנו. מעטות הפעמים, אם בכלל, בהם אנו מסירים את הטבעת. היא חשופה למראה בכל מקום ובכל זמן. ברוב המקרים, הטבעת נבחרת על יד בן הזוג. המשימה שלו, הוא לבחור את הטבעת, תוך התייחסות לעיצוב ולמחיר, המתאימה ביותר, לאהובה שלו.


הבחירה הטבעית ,טבעת האירוסין הקלאסית, טבעת סוליטר


הדגם הקלאסי המוכר והפופולארי ביותר, הוא דגם הסוליטר. טבעת הסוליטר, היא טבעת דקה ובמרכזה, נמצא יהלום אחד בודד, בגודל הפרופורציונאלי למבנה, הטבעת עצמה. טבעת זו נחשבת קלאסית כי מצד אחד יש למה מראה מקסים ומצד שני היא שומרת על מינימליסטיות ופשטות. ישנה האפשרות להעצים את נפח הטבעת על ידי הוספת אבנים בצדדים. העלות עיצוב טבעת סוליטר, מתאימה לכל כיס.


טבעות אירוסין מרשימות, האפקט של יהלומי צד


העלות של יהלומי צד, אינה מייקרת באופן משמעותי, את הטבעת. עלות עבודת השיבוץ והגימור, היא זו המייקרת את המחיר. לאישה האוהבת יהלומים, חשוב האפקט שהם יוצרים. יהלומי הצד, מגדילים את נראות היהלום המרכזי, והטבעת הופכת למרשימה ונוצצת.


הגשמת החלום, טבעות אירוסין בעיצוב אישי


בכל מקרה בו אתם מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין בעיצוב אישי דעו כי המחיר בהתאם. טבעות אילו לרוב מוזמנות דרך מעצב פרטי. המעצב, בהתאם לבקשה הלקוח, משתמש בתוכנת מחשב המאפשרת הדמיה אמתית לנראות הטבעת. רק כאשר הלקוח מאשר את הסקיצה הסופית, מתחילה העבודה. בעיצוב טבעות אישי, אתם יכולים לבחור את חומר הגלם, העיצוב, החיתוך והליטוש.


צו האופנה, בחירה בטבעת אירוסין מיוחדת


טבעות אירוסין מיוחדות, הן טבעות טרדניות, השייכות לאופנה באותה התקופה. לעיתים הן משובצות ביהלומים קטנים, ולעיתים הדגש הוא על המתכת מהיהלום. תמיד ניתן לרענן את עיצוב הטבעת, במקרים בהם, מרגישים כי הטבעת אינה הולמת את מי שאתם מייצגים לעולם החיצוני. בטבעות מיוחדות, נמצא כי הושקעה, מחשבה רבה.