טיפוח השיער- מיטב התכשירים

טיפוח השיער הוא נושא שנוגע לכולנו, הן לגברים והן לנשים. כבר מגיל צעיר אנו מנסים שמור על מראה נקי וזוהר ומשתמשים במיטב כספינו בכדי לקנות את תכשירי הטיפוח הטובים ביותר שיעניקו לנו את המראה שאליו אנו שואפים ובכדי שנדע בוודאות באיזה מוצר כדאי לנו להשתמש והאם הוא מתאים לנו. אם הינך מייבשת את שיערך יו יום במייבש שיער אם שיערך יבש, דליל או נפוח, הכנו עבורכם את מדריך למשתמש בתכשירי הטיפוח לשיער הנפוצים ביותר.

ראשית, לפני שמרימים מוצר מהמדף יש לדעת מהו סוג השיער שלנו ומהו מראה השיער אליו אנו שואפים:

קרם לחות- תכשיר שמיועד לעיצוב השיער והחדרת לחות רבה לאחר החפיפה. לבעלות שיער גלי ומתולתל שימוש בקרם לחות מסייע בעיצוב התלתלים ומעניק
מראה אסתטי ולא פרוע.

שמן- ישנם המון סוגי שמנים המכילים ויטמינים ומינרלים החיוניים לשיער. השמן מתאים בעיקר לבעלות שיער יבש ופגום במיוחד ובכך הוא מעניק זוהר וברק אולם יש לשים לב שכאשר משתמשים בשמן רצוי שלא להשתמש בכמות רבה מדי בכדי שלא לגרום למראה שמנוני.

מסכות לשיער- המסכות מתאימות לכל אחד ואחת ובמיוחד לנשים שנוהגות להשתמש מייבש שיער באופן קבוע. גם למסכות סוגים רבים וכל מסכה ממלאת תפקיד אחר. ישנן מסכות החלקה, ישנן מסכות לחות, מסכות לחיזוק השורש ועוד... השימוש בהן בדרך כלל פעמיים עד שלושה פעמים בשבוע על שיער לח או רטוב.

סרום- הוא תכשיר שמתאים עבור כל סוג שיער, רצוי גם למרוח אותו על השיער לאחר שימוש במייבש שיער. תכשיר זה הוא בדרך כלל על בסיס זרעי פירות המטפלים בנזקי השיער השונים כמו נשירה, יובש ועוד.... גם הסרום מכיל ויטמינים ומינרלים שתורמים לחיזוק השורש וליצירת מראה בריא ומלא ברק.

כמו כן, ישנם עוד מספר מוצרי טיפוח טובים כמו סיליקון לשיער ותרסיסי מרכך שונים אך אלו הם הפופולאריים ביותר. בעזרתם ניתן לשנות את מראה השיער, לעצב אותו כרצוננו וכמובן להחדיר לתוכו את כל החומרים להם השיער שלנו זקוק במיוחד בתנאי מזג האוויר הקיצוניים בישראל.