טיפים בנושא של אירוע חתונה בטבע

כל אורח שנכח בחתונה שנערכה בטבע יאמר שהוא התרשם לטובה מהאירוע המיוחד. במיוחד אם הוא נעשה בצורה מקצועית וללא תקלות. חופה אל מול שקיעה, או לאור ירח מלא כשברקע יער טבעי תמיד מרגשת. בני הזוג שמחליטים לעשות חתונה בטבע, יודעים שאלו הם רגעים יפים שייזכרו לתמיד.
 
צריך לתכנן את האירוע כהלכה
 
כל זוג צריך לבחור את המקום בטבע שבו הוא רוצה לקיים את החתונה שלו. המקום צריך להיות יפה אבל גם נגיש לכלי רכב  ולמשאיות. הפקת אירוע כזה מחייבת שינוע של מכולות עמוסות בציוד מיוחד. כולל גנראטורים לייצור חשמל. המקום צריך להיות מספיק מרווח ובטיחותי. שגם אנשים מבוגרים וגם ילדים יוכלו להתנהל בו בצורה בטוחה.
 
צריך לבחור מפיק מתאים
 
מפיק שיש לו חברת הפקות ירצה לדעת על מקום האירוע. כמות האורחים ותכנית האירוע. הפרטים הללו הם הבסיסיים ביותר והם נחוצים לו כדי להעריך את התאמת המקום לאירוע, ואת יכולתו לקיים אותו בצורה טובה. צריך לערוך סיור משותף של בני הזוג ומנהלי ההפקה על מנת לבדוק את האתר. אם הכול בסדר אז אפשר לדבר על פרטי האירוע ולחתום על הסכם מתאים.
 
צריך לעקוב אחר התנהלות ההפקה
 
המפיק צריך לשכנע את בני הזוג ביכולתו לקיים את האירוע. הוא צריך לפרוש את תכניותיו ולשתף אותם בהחלטות שונות שלו. הם צריכים לקבוע יחד היכן ימוקמו משטחי קבלת הפנים, איפה תוקם במת הריקודים. איפה תיערך החופה איפה יישבו האורחים ועוד. ברור הוא לכולם שהחופה תיערך במקום היפה ביותר באתר.
 
צריך להתכונן ולהכין את כל הציוד
 
צריך להביא הרבה ציוד לשטח. גדרות, במות, שלחנות וכסאות, כלי אוכל. עמודי תאורה, מגברי קול, ועוד הרבה פריטים שונים שצריכים לשמש את אנשי ההפקה, ופריטים שמיועדים לשימוש האורחים. ביום האירוע צריכים להגיע אנשי ההפקה ולהתחיל להכין את האתר מהבוקר. הכול נעשה בלחץ זמן, ואסור שיהיו שיבושים.
 
צריך לנהל את האירוע
 
מנהל האירוע צריך לנהל את כל ההתנהלות בצורה מקצועית וללא תקלות. רגעי השיא יהיו ,כמובן, בטקס החופה. הוא ייערך לצלילי מוסיקה מיוחדת .לרגע הזה התכוונו והתכוננו בני הזוג. רגעים קסומים לכל הדעות.