טיפים לחסכון בהוצאות החתונה

כל זוג צעיר מאוד מתרגש להתחתן, רוצה בזאת ומשתוקק לכך, אך יודע גם שההוצאה הכספית אשר מתלווה לחתונה היא הוצאה גדולה במיוחד, הוצאה אשר פוגעת קשה מאוד בכיס של כל זוג צעיר באשר הוא. אז מה עושים? לוקחים הלוואה, נעזרים בהורים, אך אנחנו ממליצים לזוג הצעיר גם לנסות ולחסוך בהוצאות החתונה. איך עושים זאת? הציצו בחמשת הטיפים אשר מצורפים בהמשך המאמר, אשר יכולים לסייע לכם לקצץ במחיר החתונה מבלי לפגוע ביוקרתיות שלה.

טיפ מס' 1: חסכון במחיר האולם או גן האירועים

שימו לב גם כאשר מדובר באולם המפואר ביותר, חתונה בתאריכי החורף תהיה זולה יותר מאשר חתונה בשיא "עונת החתונות" הקיצית. בנוסף, חתונה בימים ראשון או שני תהיה זולה יותר מאשר חתונה ביום חמישי.

טיפ מס' 2: חסכון במחיר הקייטרינג

הקייטרינג הוא אולי העסק שבו ניתן לחסוך הכי הרבה כסף בחתונה, והוא גם מהווה את האחוז הגדול ביותר מתקציב החתונה הכולל. חשבו היטב האם אתם אכן צריכים את כל האפשרויות השונות אשר מציע הקייטרינג שלכם – למשל, האם 8 מנות פתיחה הן אכן נחוצות, האם דרושים לכם כמות כזו של מלצרים וברמנים וכו'. כמויות של אוכל הן לא תחליף לאוכל איכותי, ותסמכו עלינו שאם האוכל יהיה טעים, קהל האורחים שלכם לא ישימו לב בכלל לכך שהורדתם אפשרות אחת מתפריט הקינוחים.

טיפ מס' 3: חסכון במחיר שמלת הכלה

שמלות כלה הן עניין יקר במיוחד: שמלות מעוצבות אישית זה עניין שיכול להגיע למחיר של עשרות אלפי שקלים. אנו ממליצים לקנות שמלת כלה יד שנייה או מקולקציה מוכנה מראש. אם בכל מקרה את מעוניינת בשמלת כלה מעוצבת אישית, פני למעצב שמלות כלה אשר מציע מחירים נוחים יחסית.

טיפ מס' 4: חסכון במחיר הבר

הרבה זוגות משלמים כסף רב על הבר בחתונה, כשהוא למעשה מכיל הרבה מאוד משקאות אשר אף אחד לא מזמין.

טיפ מס' 5: חסכון במחיר רכב חתן כלה

האם אתם באמת צריכים את המנהג הזה? האם אין לכם חבר / דוד / קרוב משפחה עם רכב אשר יוכל לחסוך לכם את השכרת הרכב המפואר?
לסיכום
חתונה היא עניין יקר, אבל אם אתם נחושים בדעתכם, תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף.