יותר מדי אירועים איך לצאת בשלום

רוב האירועים בישראל ובעולם כולו מתקיימים בעונות החמות. מעטים הם הזוגות שמעדיפים להתחתן במזג אוויר סוער. כאשר קר בחוץ קשה יהיה למצוא אתר לצילומי חוץ, לבחור כל שמלת כלה או לקיים את האירוע בגן אירועים תחת כיפת השמיים. קל להבין מדוע רוב האנשים מעדיפים להתחתן בקיץ, בסתיו או באביב. אך כאשר אדם אחד או זוג נאלצים להתמודד עם 5 אירועים בחודש, הוצאה הכספית משמעותית.

כמה עולה האירוע לאורחים?

בישראל נהוג להביא כסף מזומן או המחאה על פני מתנות אישיות למארגני האירוע. בהתאם לכך, אירועים תכופים כרוכים בהוצאות משמעותיות. סכום המתנה המינימלי בעבור אדם אחד שמגיע אל האירוע בגפו הוא 250-300 שקלים, כאשר זוג מגיע יחדיו לאירוע ההוצאה תופחת ל-600 שקלים. תארו לעצמכם כי אותו הזוג מוזמן ל-5 אירועים בחודש ותגלו במהרה הוצאה כספית בת 3,000 שקלים.
נציין כי פרט למתנה מוציאים האורחים סכומי כסף גם בעבור ביגוד והנעלה לקראת האירוע. אם מדובר באירוע של אדם קרוב ההוצאה משמעותית עוד יותר. לא נוכל שלא להדגיש גם הוצאות דלק בנסיעות ארוכות, הפסד שעות עבודה ותשלום בעבור מסיבות רווקים או רווקות לחברים. אין כל ספק כי אירועים יוכלו להפוך לנטל כלכלי של ממש.

כיצד אפשר לפתור את הבעיה?

רגע לפני שאתם פותחים תכנית חיסכון, אפשר למצוא גם פתרונות טובים יותר. תחילה, וותרו על רכישת בגדים חדשים לקראת האירועים, אין כל סיבה שלא להשתמש באותם הבגדים. שנית, נסו לצמצם בהוצאות הדלק על ידי נסיעות משותפות. שלישית, במידת האפשר העדיפו להגיע אל האירוע בגפכם, זוגות יוכלו לחלק את האירועים ביניהם ולהגיע יחדיו רק לאירועים של חברים קרובים או בני משפחה.

כיצד מחשבים את סכום המתנה?

יש הטוענים כי הסכום משקף אל עלות האירוח באירוע אל מול אחרים שמדגישים כי על הסכום לשקף את מערכת היחסים בין האורח והמארחים. אתרי אינטרנט מציעים מחשבונים מיוחדים שמסייעים בהגדרת הסכום אותו יש להעניק במתנה למארחים. אם אתם נמצאים בצד השני של המתרס, אתם אלו שמארגנים את האירוע, אולם טרויה יוכל להציע לכם אלטרנטיבות נהדרות לאירוח אירועים מצומצמים ומיוחדים במחיר שפוי, אל תמתינו והיכנסו כעת - http://www.troya-garden.co.il/.