כיצד לרכוש פן מקצועי לשיער?

אין זה סוד, וכולם כבר יודעים שחום גבוה יכול להזיק לשערה בצורה בלתי הפיכה. כמובן שהדבר תלוי במידת השימוש פן או במייבש השיער, כך ששימוש יומיומי במייבש השיער עלול להביא לכל מיני נזקים כגון, העלמת ברק השיער הטבעי, ייבוש השיער, שבירת השערה, קצוות מפוצלים ונשירה. יחד עם זאת נשאלת השאלה האם לא ניתן להשתמש במייבש השיער מבלי לגרום נזק לשערה.


כיצד למזער את הנזקים משימוש תדיר במייבשי שיער?

שימוש מועט במייבשי שיער, מן הסתם לא יגרום לכדי נזקים משמעותיים, אולם גם מעבר לכך על ידי רכישה חכמה של מייבש שיער ניתן להימנע מנזקים גם אם מדובר בשימוש על בסיס יומי. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם לרכוש פן איכותי ומקצועי שלא יפגע בשיער בצורה משמעותית. ראשית מומלץ לרכוש מייבש בעל עוצמות חום ומהירויות משתנות. לפני החלקת השיער, כלומר בייבוש הראשוני, רצוי להשתמש בדרגת חום גבוהה יתר מאשר במהלך ההחלקה של השיער לאחר מכן.


שימי לב למשקלו של המייבש

בזמן החלקת השיער, כאשר ישנו שימוש בפיה של המייבש, הורידי את דרגת החום כדי להימנע ממגע קרוב של השיער עם חום גבוה במיוחד. את יכולה להעלות את דרגת החום במידה והיא חלשה מדי. השתדלי להימנע משימוש בדרגות חום מקסימאליות במידה ושיערך דליל ושברירי. עצה שנייה היא לרכוש מייבש שיער במשקל נוח ומתאים. לשם כך, אנו ממליצים לך לאחוז את המייבש בידייך טרם רכישתו, כדי לבדוק שהוא איננו כבד לך יתר על המידה. פעולת הייבוש תהפוך למסורבלת במידה והמייבש כבד מדי.


בחני את סוג השיער

טרם רכישת פן, בחני היטב את סוג השיער שלך.כך למשל אם יש לך שיער מתולתל, קרוב לוודאי שתזדקקי לדיפיוזר שנועד להתלבש על הפן, ולהביא לכדי ייבוש איטי והדרגתי של התלתלים. במידה ויש לך שיער חלק, יהיה עלייך לרכוש פיה צרה שנועדה גם היא להתלבש על המייבש, במטרה להביא לכדי ריכוז החום והאוויר במהלך החלקת השיער עם המברשת של הפן.