מהם הנקודות החשובות בעת בחירת תקליטנים לימי הולדת

לתקליטן פנים רבות וכישורים מגוונים. תקליטן, באירועים רבים הוא האיש שבזכותו אירוע יכול להגיע לשמיים או ליפול שבעתיים. היום בענף המוסיקה, תוכלו למצוא תקליטנים למסיבות, לחתונות, לבר מצווה, למועדונים, לפאבים, לחינה ולכל סוג מסיבה שרק תחשקו בה. מומלץ לבחור תקליטן בהתאם לסוג האירוע שלכם. כך תהיו בטוחים שבחרתם מומחה. עליכם לזהות מספר מאפיינים בעת בחירת תקליטן לאירוע מסוג יום הולדת.


המאפיין הראשון, תקליטן שבאמתחתו ידע מוסיקלי נרחב


תקליטן חייב להכיר את כל השלבים של היום הולדת שלכם ולהתאים לכל שלב, את סגנון המוסיקה הייחודי שלו. סוג המוסיקה משתנה בהתאם לגיל האדם החוגג. לילד בן 12 לא תהייה את אותה המוסיקה כמו לנער בן 18. הכינו תוכנית מפורטת עם התקליטן והביעו את רצונותיכם.


התקליטן חייב להכיר את הקהל


עבודת תקליטנים, בפרט באירועי יום הולדת מורכבת מאוד. על התקליטן מהצד האחד להיות בקיא במוסיקה המתאימה לכל גיל, ומצד שני עליו לחוש את הקהל ולהתאים לו את המוסיקה במהלך האירוע. במידה והקהל מביע חוסר היענות למוסיקה הוא חייב לעשות שיקולים ובחירות מהירות בהחלפת המוסיקה. בזמן הריקודים באירוע, כל דקה היא חשובה. באירועים כמו חגיגת יום הולדת, בפרט בגילאים הצעירים, עולות כל הזמן בקשות לשירים מסוימים. על התקליטן להיות קשוב לצרכי הקהל ולצרכי בעל האירוע, כך שכולם יהיו מרוצים.


היו פתוחים לגימיקים, תקליטן עם ציוד קריוקי


הטרנד החזק בימי הולדת, הוא תקליטן המפעיל קריוקי. טרנד זה חזק בכל הגילאים. במידה ותרצו לגוון את הערב, או במידה ותהייה היענות מצד האורחים לשיר, תוכלו לשלב בכל חלק של הערב, את הקריוקי. בקריוקי תוכלו ליהנות מחוויה מגבשת ומצחיקה שתתרום להצלחת הערב.


הגימיק המדליק, הקלטת שיר או וידאו קליפ


תקליטנים רבים מציעים שירותי הקלטת שירים או הכנת וידאו קליפ מרגש לאירוע בתור הפתעה באירוע. הקלטה או הכנת וידאו קליפ נעשים בליווי איש מקצוע מומחה בתחום. בשיתוף התקליטן תציגו את השיר או הווידאו קליפ. הפתעה זו מבטיחה להוסיף לכם תחושת הנאה והתרגשות גדולה.