מה באמת חשוב בבחירת שמלת הכלה המושלמת עבורך?

מחבר:
אין ספק שבחירת השימלה שלך, היא בהחלט לא בחירה פשוטה. היא צריכה להיות יפה, בדיוק כמו שתמיד דמיינת, לשבת טוב על הגוף ולהבליט כל מה שיפה בו, להיות מספיק נוחה, כדי שתוכלי לפזז על רחבת הריקודים ויחד עם זאת, מפוארת, כראוי לכוכבת הערב.

אז זהו, יש שמלה, איפה הטבעת?

רגע, לפני הטבעת, חשוב לזכור שההכנות לחתונה, לא מתחילות ונגמרות בשמלת כלה. כמה חודשים לפני החתונה, עליך להתחיל ולהתכונן. מבחינת השיער, עור הפנים, הציפורניים והתזונה הנכונה. אם את מרגישה שברצונך להשיל כמה קילוגרמים, כדי להיכנס לשמלת חלומותייך, עדיף להשקיע ולהתייעץ עם דיאטנית מקצועית שתבנה לך תפריט שיעזור לך לשמור על האנרגיה בתקופה מאתגרת זו, יתאים לסדר היום ולהעדפות הספציפיות שלך ויעזור לך לרדת במשקל בצורה טובה ובריאה.   
 

עוד חודשיים החתונה, והפנים מלאות בפצעונים, מה עושים?

כמו שאמרנו, בדיוק כמו שכדי להוריד כמה קילוגרמים, עדיף לפנות לדיאטנית מקצועית, כך גם בנוגע לטיפול בעור הפנים. במידה ואת סובלת מאקנה, שיכול לצוץ פתאום גם כתוצאה מלחץ, עדיף לקבל המלצות מחברות על קוסמטיקאיות טובות באזור המגורים שלך ולהתחיל כבר עכשיו, טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית רפואית, המתמחה בתחום ויודעת להעניק לך טיפול מקצועי שיוכל להפוך את פניך לחלקות ונקיות, לכבוד היום המיוחל.
 

ומה עושים עם השיער?

בשלב ההתחלתי, עדיף לגלוש ברשת באתרי חתונות וספרים שעושים תסרוקות לחתונה, כדי לקבל מושג לגבי התסרוקת שתרצי. לאחר מכן, לברר עם חברות או מכרות שכבר התחתנו, איפה הן הסתרקו והאם היו שבעות רצון, האם התסרוקת החזיקה להן במהלך כל הערב? האם בסופו של הערב, הן הרגישו כאילו הרגע יצאו מהמספרה? קחי בחשבון שאת תצטרכי להיות במיטבך במהלך המון שעות, החל מהצילומים שלפני ועד אחרון האורחים. התסרוקת צריכה להיות כזו, שתחמיא לך למבנה הפנים, לא תהיה כבדה מידי ויחד עם זאת, חזקה מספיק כדי להחזיק במהלך שעות ארוכות מבלי להתפרק. לסיום, זכרי, שלא משנה במה תבחרי, הכי חשוב- שיהיה לך המון מזל טוב!