מה לבדוק כשבוחרים שמלת כלה

השמלה- החברה הכי טובה שלך בחתונה

כאשר את הולכת ומתקרבת אל יום גדול ומיוחד בחייך כמו חתונה, אין ספק שהמראה שלך הוא אחד הדברים המעסיקים אותך ביותר, כי עם כל הכבוד לבחירת אולם או גן זה או אחר, אם לא תרגישי טוב עם עצמך ועם המראה שלך, גם מקום מקסים לא יוכל לרומם את רוחך. בתוך כל המרכיבים של המראה, החלק הדומיננטי ביותר הוא השמלה. תראי את השמלה בתור החברה הכי טובה שלך לזמן האירוע. השמלה מלווה אותך במהלכו ואין פטנט טוב לתחושה נעימה במהלך החתונה כמו בחירת השמלה הנכונה.
 

כל אחת יכולה למצוא

מבחר השמלות היום הוא כזה שכל אחת יכולה למצוא את מה שמתאים לה. מבחר הגזרות הוא רחב. ישנן השמלות הנפוחות ומלאות הבד שישנן כלות שלא יוותרו עליהן. ישנן שמלות בגזרה נשפכת שמתאימה את עצמה למבנה הגוף שלך וזורמת יחד איתו. היום את לא צריכה להיות בהכרח רזה לקראת חתונה. מעצבים היום לוקחים בחשבון כי כלות, כמו בני אדם באופן כללי, שונות אחת מהשניה והם מוצאים פטנטים איך להחמיא לכל אחת. שמלה שאינה צמודה למותניים יכולה להחמיא לבנות בעלות מותניים רחבות יותר. כך גם חגורה ש"שוברת" את השמלה לשני חלקים ומסתירה מה שצריך. גם המחשוף- האם הוא סגור או פתוח יותר והאם הוא בצורת וי או עגול או מרובע משפיע.
 

נוחות מעל הכל

אל תשכחי את הנוחות כי היא יכולה לעשות את ההבדל בין שמלה שנראית טוב לבין כלה שנראית טוב. אם רק השמלה נראית טוב ואת כולך מכווצת  כי היא צמודה לך מאוד ולא נוחה- לא מומלץ. שמלה טובה היא כזו שתרגישי בה טוב ונוח,תרגישי שאת נעה בחופשיות. חתונה זהו יום אינטנסיבי ומלא התרוצצות. יש את המעבר בין האורחים, החופה והריקודים בהם בודאי תרצי לרקוד בכיף ללא מחסומים שיגבילו אותך. לכן תבחרי לך שמלה שתרגישי בה כיף ונוח. בנוסף לשמלה, חשוב  שהנעליים יהיו נוחות  ותלכי איתן בחופשיות. אז גם אם העקב לא ממש גבוה- לא נורא. נעליים הן גם חלק פחות בולט במראה כך שאת יכולה להרשות לעצמך כאלה שהן לא בהכרח שיא היופי אבל נוחות.