מייבש שיער- טיפים לרכישה טובה

מייבש שיער הוא כבר מזמן פריט חובה לעיצוב השיער, עלותו הנמוכה ותוצאותיו המרשימות הופכים אותו לנגיש, ואפקטיבי. לאחר שטיפת השיער ובייבוש מהיר אפשר להגיע לתוצאות מרשימות המתבטאות בנפח שיער מועצם ומלא נוכחות, בתלתלים סדורים ומרשימים, או בחלקות משיית. מייבש שיער נמצא בשימוש רחב גם במספרות, ואופן השימוש במכשיר קל והשגת התוצאות מהירה ואינה דורשת ידע מקצועי וזמן רב, מסיבות אלו מייבש שיער הוא כה פופלארי, אך לפני שניגשים לרכוש מייבש שיער איכותי כדי להצטייד בכמה טיפים:

טיפ ראשון- לרכוש רק מותג מייבש מוכר, של חברה גדולה, ומחנות אמינה. ברכישת מייבש שיער מחברה אלמונית את מסתכנת בפגיעה בשערך או במוצר שלאחר זמן קצר תאלצי להחליפו.

טיפ שני- אחזי במייבש השיער, האם הוא קל ומתאים להחזקה בשימוש ממושך של כמה דקות ברציפות, לא כדאי לרכוש מייבש שיער כבד, את תתעייפי והייבוש לא ייתן לך את מלוא תוצאותיו האסתטיות.

טיפ שלישי- מומלץ לרכוש מייבש שההספק שלו הוא בין ל W1800- W2150, פחות ידרוש ממך זמן ייבוש ארוך יותר וייצור אפקט מועט, יותר יכול ליבש את שערך ולפגוע במראהו.

טיפ רביעי- לחום מפייה רחבה אפשר לבחור ברמה הגבוהה ביותר, לחום מפייה דקה מפייה דקה וממקדת מומלץ לבחור ברמה הבינונית, בדקי שמייבש השיער מגיע עם כמה פיות ודפיוזר להחלפה לפי הצורך.

טיפ חמישי- חפשי מייבש שיער שמאפשר כמה רמות חום ובכמה עוצמות, כאשר כלולה ברמות גם אפשרות זריית אוויר קר בטמפרטורה של 40 מעלות ופחות.

טיפ שישי- המייבשים האיכותיים ביותר הינם בעלי גוף חימום קרמי, אם תקציבך מאפשר זהו המייבש המספק את האיכויות הגבוהות ביותר

טיפ שביעי - בדקי כמה קל להסיר ולנקות את מסנן מייבש השיער.

טיפ שמיני- בחרי לך מייבש שיער שאורך החוט שלו מספיק לתנועת יד משוחררת וארוכה, ולא מייבש שיער שמצמיד אותך אל נקודת החשמל ומונע תנועות יד ארוכות.

טיפ תשיעי - מייבש שיער איכותי יגיע עם תעודת אחריות הנעה בין שנה לשנתיים, בקשי לך מייבשים שלהם תעודת אחריות.
אם תמלאי אחר הטיפים הללו תוכלי גם לשמור על תקציבך וגם להשיג לך מייבש שיער איכותי ואמין שישרת אותך בעיצוב שיערך שנים ארוכות.