מעגלי מתופפים

לא משנה אם אתם מארגנים חתונה, עושים מסיבה בטבע, מחפשים פעילות לילדים בקייטנה שאתם מפעילים ועוד, תמיד תוכלו להביא מעגלי מתופפים שייצרו אווירה מיוחדת ויפעילו את המשתתפים.

לא משנה מה האירוע או המפגש שאתם מארגנים, אם זה חתונה או יום הולדת, מפגש חברתי, פעילות לילדי הקייטנה שאתם מפעילים ועוד, וגם לא משנה איפה האירוע מתרחש, אם באולם, בפארק, גן שעשועים וכדומה, תמיד תוכלו להביא מעגלי מתופפים שייצרו אווירה מיוחדת ויוכלו להפעיל את המשתתפים.

מעגלי מתופפים הם לא דבר חדש, אבל מדובר במשהו שרק לאחרונה קיבל תודעה בקרב הקהל הרחב. עד לפני כמה זמן, רק אנשי תל אביב הכירו את התופעה הזו, שם המתופפים היו נפגשים בימי שישי בחוף הים כדי להתאמן וליהנות. היום עוד ועוד אנשים מתוודעים למעגל הזה ולקסם שיש לו.

מעגלים של מתופפים הם גם מופע מיוחד והם יכולים להיות גם אטרקציה או פעילות מיוחדת. עבור ילדים, זה יכול להיות הרבה יותר מסתם הנאה, אלא חוויה טיפולית, שכן מחקרים מצאו שיש קשר בין מוסיקה לבין הגוף, והמקצב הנכון של התופים יכול לחולל שינויים בגוף.

בקהילת מעגלי המתופפים אפשר למצוא אנשים שמתחברים לטבע ולשורשים. כחלק מההוויה הזו שלהם והלך הרוח בו הם נמצאים, הרבה מהמעגלים מציעים מה שנקרא "תיפוף ירוק", שבו נעשה שימוש בחומרים ממוחזרים, שכולם יכולים לשמש כתופים או כלי הקשה אחרים. בין מגוון החומרים שבהם משתמשים בתיפוף הירוק אפשר למצוא מקלות מטאטא וחביות. מעגלי מתופפים מהסוג הזה יהיו תוספת מצוינת לכל פעילות עם ילדים, אם ביום הולדת, קייטנה וכדומה, כי באמצעותם אפשר ללמד אותם לא רק לתופף, אלא גם על יסודות השימוש החוזר בכל פריט ומוצר.

אם כן, אפשר לראות שלמעגל תיפוף יש ערך מוסף, ואין מדובר רק במימוש הצורך ליהנות. עם זאת, ההנאה שהמעגל יוצר היא מה שמושך אנשים להזמין מתופפים לאירוע שלהם.

כמה יעלה להזמין מעגל לאירוע? זה תלוי בעיקר בזמן שרוצים שהמתופפים ישתתפו באירוע. אם רוצים שהמעגל יהיה נוכח לאורך כל האירוע, גם אם מדובר במדובר בהופעה שלהם לסירוגין, זה יכול לעלות אלפיים שקלים או יותר. כמו כן, אם יש בקשות מיוחדות מעבר למופע עצמו, למשל ליצור פעילות מיוחדת עם הנוכחים באירוע או במפגש, תהיה לכך תוספת במחיר.

לסיכום, מעגל של מתופפים יוסיף לאירוע משהו מיוחד, ויש לו יתרונות שחוצים את גבול ההנאה בלבד, כאמור, השפעה על הגוף וגם הקניית ערכים ידידותיים לסביבה (אם מדובר בתיפוף ירוק). אז נראה שמדובר באטרקציה הכי טובה לכל אירוע, בכל מקום; אטרקציה ששווה להשקיע בה אלף או גם 2500 שקלים. אם אתם מחפשים משהו יוצא דופן שעוד לא "יצא מכל החורים", זה ה-דבר!

 

נכתב על ידי idrum מעגלי מתופפים