סגנונות שונים של שמלות כלה

 אחרי ההתרגשות, הגיע גם זמנך לגשת למשימה הקשורה ליום חתונתך. סגנונות של שמלות כלה מוצגות לפנייך, קראי ובחרי את השמלה הנכונה ליום הקדוש לך ביותר השנה.

הנסיכה מן הארמון

המחוך צמוד בחזה ובמותניים , החלק התחתון נשפך בגזרת A לאזור הירכיים והרגליים. המקרה הכללי מזכיר את הנסיכה אשר הגיחה מן הארמון בשלוותה הדרמתית ובמראה האצילי המחמיא לך ביום החשוב של חייך.

זורמת עם הבד

מן החזה תזרום השמלה בבד נעים ורך למגע. תוכלי להשתמש בבדים דקים . ההדגשה תהיה דווקא על אזור הצוואר. זוהי שמלה קלילה הנוחה גם לריקודים ,איתה תוכלי להתנועע בלי להחנק מן המחוכים הלוחצים.

הדובדבן שבקצפת

אף על פי שהעיצוב הגרנדיוזי של שמלת הקצפת חלף מן העולם, עדיין קיימות כלות המעדיפות ביום חתונתן להראות כמו הדובדבן שיצא מן העוגה. יש משהו בומבסטי בשמלה המדוברת, אך היא פחות נוחה לריקודים, למרות שבתוכה לא ניתן לטעות כי מדובר בכלה טעימה מאד.

בת הים הקטנה

אם ניחנת בגוף מהמם כשל בת הים הקטנה, תוכלי ללבוש את זו השמלה: צמודה בחזה, במותניים ואף בירכיים. מומלץ בד רך. שמלות כלה מסוג זה מתאימות לחטובות בנשים, בעלת גזרת שעון חול, נועזות וסקסיות.

ויש גם מיני

שמלות מיני תופסות תאוצה, הן מחמיאות לכלות שניחנו ברגליים ארוכות , חטובות ונדירות. אמנם הן פחות דרמטיות ממראה שמלות כלה אחרות, אך הן נוחות ומגיעות בגזרות שונות: מיני צמוד או מיני מנופח, בד עבה או בד דק.

לסיום: חשוב להקפיד כי בחירת שמלת הכלה תתאים לאישיותך, לתחושת הנוחות שלך בה, לקווי המתאר של גופך. על הקולב שמלות כלה נראות מדהים, גם על דוגמניות...את הרי מרכז העניינים ותרצי להרגיש כי את במיטבך , רק כך תחושי בעננים. התייעצי עם חברות טובות, עם אמך ועם אחיותייך הקרובות. קחי איתך למדידות מלוות שיעוצו לך עצות תוך כדי המדידות. אינך צריכה להחליט במיידי איזו שמלה תבחרי. פשפשי באינטרנט תחת שמם של מעצבים שונים, דדי עם רגלייך לחנויות הקרובות אלייך וזכרי: תחושתך היא הקובעת.