על אנינות טעם ועל קייטרינג בחתונות

עונת החתונות הינה עונה מרגשת המביאה המון הכנות ושאלות כיצד האירוע שלכם עומד להראות. בין אם מדובר בשירותי מוסיקה, או בחירת קייטרינג בצפון, בשרון או בדרום. קייטרינג הוא המרכיב החשוב ביותר במיוחד כאשר מדברים באירוע חשוב ביותר כמו חתונה. אז נכון שהצילום, הלבוש ואפילו האטרקציות הופכות את האירוע למושלם, אך שירותי הסעדה הם החשובים ביותר. לזה קוראים שירותי קייטרינג בשרון ועל זה נדבר במאמר הבא.

על קייטרינג ועל חשיבות

מיותר לציין, אין זה משנה באם נבחר קייטרינג בשרון או קייטרינג בדרום, כאשר נבחר קייטרינג נבחר בגורם העיקרי ביותר בהצלחת האירוע. לבחירת אוכל ישנה השפעה רצינית ביותר בהצלחת האירוע ועם עובדות לא ניתן להתווכח. אוכל אף אחד לא באמת שוכח, בין אם הוא טוב או רע הוא נשאר חקוק בזיכרון והוא זה שהופך את האירוע לגורם העיקרי להצלחה. תחום הקייטרינג הפך מוצלח בשנים האחרונות והוא מביא מגוון של צורות הבאות לידי ביטוי בבחירת קייטרינג בשרי, חלבי, גורמה ואפילו טרנד של קייטרינג המיועד לכאלה שאין להם בעיה עם אי שמירת כשרות.

בחירת קייטרינג לחתונה- טיפים

  1. כאשר מדובר באירוע ערב נוצץ, יש לבחור בתפריט אשר ידבר אל סוג הקהלים. יש לברר בראש ובראשונה את סוג הקהל ומניינו. כמה אנשים יש לכם ברשימה? האם כולם מעדיפים בשר או שאולי חלב? נוכח האפשרויות המרובות אתם רק צריכים לבחור.
  2. האם אירוע החתונה יתרחש בצהריים? בהתאם לזמן ולשעה תוכלו לבחור את התפריט. האם הקהל שלכם טבעוני ברובו? שאלות כאלה ואחרות תשפענה עליכם בבחירת התפריט ושירותי הקייטרינג לחתונה.
  3. כמו בכל דבר, כאשר מדובר בחתונה יש לערוך טעימות ולהגיע עם כמה אנשים המביאים סוגי טעמים שונים, שיוכלו לסייע לכם לבחור נכונה.

בחירת קייטרינג- מידע שימושי

בסיכום הדברים, בחירת קייטרינג בין אם הוא חלבי או בשרי נע גם על פי התקציב שתקציבו לעצמכם. האם ההגשה תהיה עצמאית או באמצעות מלצרים? שהרי זו גם נישה לתחשיב בהתאם לתקציב שתציבו לעצמכם. האם תלכו על הגשה חלבית לשם שינוי? כל הדרכים ייחודיות ואם פעם היה מוכר ונפוץ הקייטרינג הבשרי, שהרי היום הכול ייקבע בהתאם לסוג הקהל, לשעה ובעיקר לטעמים.