פאות כפתרון הולם לנשירת השיער

הרבה מחלות בגופנו, יכולות לגרום לנשירת שיער והתקרחות מלאה. הרבה אנשים אינם מעוניינים להישאר קרחים. כל עוד לא נמצא עבורם פתרון לצמיחת השיער או אם כבר המצב אינו בר טיפול, הפתרון הטוב ביותר הוא פאות. ישנן פאות העשויות משיער אדם ונראות הכי טבעי שיש. יש הרבה אנשים שמשתמשים עם פאות טבעיות על מנת להיראות הכי טבעי שאפשר מבלי שיבחינו כי הם בכלל חובשים פאות. ישנן פאות שהן כל כך נראות אמתיות, עד כי ניתן לראות אפילו את מראה הקרקפת{סקין טופ}. הפאה אמורה להיצמד בצורה מדויק לעור הקרקפת, כך שחלילה לא תיפול וישנן שיטות רבות להצמדת הפאות לעור הקרקפת.. פאות אלסטיות הן פתרון נהדר לאלה הסובלים מתופעת נשירת השיער או התקרחות.


מעוניינים להיראות מושלמים עם שיער טבעי?

הפתרון היחידי הוא בעזרת פאות טבעיות. פאות טבעיות, עשויות ממאה אחוז שיער אדם טבעי שנחתך משערם של אנשים ונשזר ע" תופרת מוסמכת ליחידה אחת של שיער. ממש כמו בשיער אמתי, ניתן לעצב את הפאה ואף לצבוע אותה שהיא תהיה בהתאם לסגנון ולמראה האישי של כל מי שחובש אותה. ישנן כמה חסרונות לפאות טבעיות. המחיר של פאות אלחה הוא גבוה וזרימת האוויר, אינה מגיעה לקרקפת ולפדחת. מי שחובש פאה טבעית, יכול להרגיש חום. השיער האמתי הוא חי ונושם, אך כשהוא שזור על פאה, הוא עלול לאבד מהברק ומצבעו. פאות טבעיות דורשות הרבה מאוד טיפול. יש הרבה מחלות שעשויות לגרום לנו לנשירת שיער. טיפולים כימותרפיים לחולי סרטן, אינם מותירים להם ברירה אלא לרכוש פאות טבעיות שישרתו אותם עד לאחר הטיפולים כשהשיער הטבעי יצמח ויחזור לקדמותו.


אילו סוגים של פאות טבעיות יש ומה מחירן?

מבין כל הפאות העשויות משיער טבעי השיער האירופאי נחשב למשובח מבין כולן. מחירה של פאה העשויה משיער טבעי אירופאי יכולה להגיע לסכום של 2,000$ לק"ג של שיער. שיער זה הינו איכותי ומצדיק את המחיר. יש לזכור כי שיער שהתנתק מהקרקפת הטבעית שלו, אפילו אם הוא טבעי, אורך חייו של שיער זה הוא מוגבל. חשוב לוודא כי הפאה לא עברה שום תהליך כימי כמו למשל צבע, שמגעו הוא רך וגמיש ושלא היה כבד מדי.