קוסמטיקה רפואית – טיפים להצרת היקפים

תחום הקוסמטיקה הרפואית מספק לנו היום מגוון של דרכים להצרת היקפים. יחד עם זאת, לפני שאתם בוחרים שיטה כזו או אחרת, חשוב מאוד לדעת למה כדאי לשים לב, הן מבחינת תהליך הטיפול, תוצאות הטיפול ובטיחות הטיפול. לפניכם טיפים מקצועיים שיוכלו לסייע לכם את שיטת הצרת ההיקפים המתאימה לכם.

  • בכל אחת מן השיטות לצורך הצרת היקפים במכוני קוסמטיקה רפואית עושים שימוש במכשור טכנולוגי רפואי, חשוב לבדוק כי המכשיר קיבל אישורים, בין אם אישור ה FDA  האמריקאי ובין אם אישור CE  האירופי.ישנם אנשים העלולים לסבול מתופעות לוואי כאלה או אחרת, בעיקר אם מדובר באנשים הנמצאים ברמת סיכון לשימוש במכשור זה. חשוב מאוד לשאול לגבי תופעות הלוואי של המכשיר ולוודא כי אתם מועמדים ראויים לטיפול זה, כמובן, שזה השלב בו יהיה עליכם להצהיר על מצבכם הבריאותי.
  • מומלץ לבדוק האם הטיפול כרוך באי נעימות, או האם יש צורך בהקפדה או שינוי בשגרת החיים במהלך הטיפול במכשיר.ישנם מכשירים אשר אינם מסוגלים הגיע לכדי תוצאות ראויות ללא שילוב של תזונה או פעילות ספורטיבית, לכן, חשוב מאוד לוודא מהם התנאים האופטימליים לצורך הצלחת הטיפול.
  • בדרך כלל, תהליך הטיפול בכל סוגי המכשירים מצריך הקפדה על סדרת טיפולים בזמנים קבועים, חשוב לוודא את כמות הטיפולים ואורך של כל טיפול.
  • אל תתביישו לבקש התחייבות בכתב לגבי התוצאות העתידיות של סדרת הטיפולים. חשוב כמובן לזכור כי התוצאות משתנות בין אדם אחד למשנהו, אך יחד עם זאת, חשוב כי יהיה צפי ריאלי לגבי תוצאות הטיפול.
  • לפני שאתם מתחילים את סדרת הטיפולים בשיטה ובמכשור הנבחר, נסו לחפש מידע על המכשיר או דעות מצד משתמשים. תוכלו כמובן לעשות זאת גם באמצעות מטופלים אחרים במכון הקוסמטיקה, אשר בחרו בשיטה המקבילה לזו שלכם.

המגוון הרחב של מכשור לצורך הצרת היקפים, מאפשר לנו היום לברור את השיטה והדרך המתאימה ביותר עבורינו, בדיקה מקדימה, תוכלו לסייע לנו לעשות זאת הבחירה הנכונה.