קייטרינג

 
קייטרינג הוא שירות הסעדה באירועים כמו חתונות, בר מצוות, ברית מילה או כל מסיבה אחרת שאנשים עורכים או בבית, או באולם אירועים. קייטרינג גם יכול להיות שירות הסעדה לקייטנות, לגני ילדים וצהרונים.

קייטרינג לאירועיםקייטרינג לאירועים מתמחה באוכל שהוא בדרך כלל מזון גורמה לאירועים חגיגיים. השף של הקייטרינג הוא בדרך כלל טבח מקצועי ביותר שיודע להתאים תפריטים לסוג הקהל שאמור להגיע לאירוע, הוא יודע להכין תוספות, קינוחים והכול בטוב טעם ובהקפדה על אסתטיקת ההגשה. בישראל יש הרבה חברות קייטרינג לאירועים והרמה עולה עם השנים, ככל שתחום הקולינריה בארץ הולך ומתפתח.

קייטרינג לאירועים דתייםלמגזר הדתי ולמגזר החרדי יש אנשי קייטרינג מסוגים אחרים. ההכשר מאוד חשוב במגזר הזה וכן האוכל המסורתי. מרק העוף, הגפילטע פיש, סלטים סטנדרטיים ודגים שתמיד יעלו על שולחנות אירועים. שירותי קייטרינג דתיים גם פועלים רק במקומות שיש להם הכשר, ושהנוכחים או המזמינים הם שומרי שבת ומצוות. מחירי הקייטרינג הדתיים משתנים בהתאם לסוג פלח השוק הדתי, חרדי, דתי לייט, מעמד גבוה או מעמד נמוך.

על מה צריך להקפיד כשבאים לבחור חברת קייטרינג לאירועים?על תנאי היגיינה שהמוצרים והמצרכים נשמרים בהם, קירור, חימום ועוד. על תלבושת עובדי המטבח, כובעים וכפפות, שמירה על ההיגיינה הוא כלל ראשון אפילו לפני טעימות. חשוב לבדוק שפחי האשפה נמצאים רחוק מן המטבח ושהעובדים, עובדים בתנאים היגייניים מוקפדים. חשוב כמובן לבדוק את רמת היעילות ואת המנות הרזרביות שהשף והצוות שלו מכינים, כדי שחלילה לא יהיה מצב של חוסר למוזמנים.

היכן מקבלים רשימה והמלצה על חברות קייטרינג?בעיקרון באינטרנט מצויים הפרטים של שלל חברות קייטרינג אבל מובן שהחשיבות הגדולה היא להגיע לאירוע ולטעום וגם להתרשם מהעבודה בשטח. לראות שהמנות יוצאות בזמן, שהן מגוונות ובעיקר טעימות. חשוב לקחת המלצות מחברים שכבר השתמשו בחברת הקייטרינג הזו ומרגישים שהעבודה הייתה מעולה ואין להם תלונות. התרשמו ממראה עיניים ומטעם המנות. אין תחליף לזה כמובן, וכמה שלא ימליצו לכם, עד שלא תראו במו עיניכם ותאכלו, ההתרשמות לא תהיה מושלמת.