קייטרינג בשרי לאוהבי הבשר

 
ברור וידוע לכולנו שהספורט הלאומי של ישראל הוא "על האש". מי שלא מאמין מוזמן לצאת מהבית ביום העצמאות ולראות את המנגלים בכל פיסת אדמה פנויה. כמובן שלא רק ביום העצמאות עושים "על האש", וזוהי הדרך האהובה ביותר על הישראלים לאכול בחיק הטבע.
חברות קייטרינג לאירועים מכירות היטב את האהבה הזו בין עם ישראל לבשר איכותי, ולכן קיים מגוון גדול של מאכלים בשריים לאירועים שונים. באירועים בקנה מידה קטן אפשר להציב את המנגל במרכז ולצלות בשר לבד, אבל מה קורה אם רוצים להגיש בשר באירוע גדול, כמו חתונה או כנס מקצועי? אירועים אלה בדרך כלל ממוקמים באולמות או גני אירועים ומשתתפים בהם אנשים רבים, לכן ואי אפשר לעמוד שם עם מנגל ולנפנף.


גם לקרניבורים וגם לצמחוניים


בימינו רואים יותר ויותר אנשים שעוברים לתפריט צמחוני וטבעוני. זהו טרנד קולינרי/בריאותי שתופס תאוצה אפילו כאן בארץ המנגל. כאשר בוחרים קייטרינג לאירועים חשוב לוודא כבר בשיחה הראשונית בטלפון שקיים תפריט צמחוני/טבעוני בנוסף לזה הבשרי. בניגוד לדעה הרווחת, אי אפשר לזהות צמחונים בלי לשאול במפורש, כי כבר מזמן לא מדובר בכמות קטנה של תמהונים. אתם עלולים לגלות במקרה שהבוס שלכם צמחוני רק במהלך האירוע, וזה מצב שעלול להוביל לאי נעימות וניתן להימנע ממנו בקלות.
ועכשיו לחלק המעניין, הבשר. קייטרינג לאירועים שהדגש בו הוא על הבשרים הוא בעצם גרסת הגורמה של "על האש" המסורתי והאהוב, ולכן הוא פופולארי במיוחד בישראל. בחברות קייטרינג לאירועים קיים מגוון עצום של בשרים ומנות בשריות מכל העולם, שיטות הכנה וצלייה שונות, וכמובן תוספות ורטבים מעניינים.


בחירת קייטרינג בשרי


כאשר בוחרים חברת קייטרינג חשוב לוודא את רמת הכשרות הנדרשת, אם בכלל, וכמובן אישורים ופיקוח וטרינרי על סוגי הבשר השונים. האופציה האידיאלית לבחירת קייטרינג היא על ידי המלצות, שאותן אפשר למצוא באינטרנט.
אנשים נוטים לחשוב כי קייטרינג בשרי יהיה יקר יותר מקייטרינג חלבי, אבל לא תמיד זה מדויק. מה שעלול לגרום לעלייה במחיר הוא המותג שאותו בוחרים, לא משנה אם התפריט הוא בשרי או חלבי. על מותג נחשב כמובן נשלם יותר, וכל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו בעניין זה תוך התחשבות בתקציב ובגודל האירוע.