קריקטורות באירועים – הרעיון לצוות בעבודה

חברי ועדת מסיבות מחפשים כל הזמן רעיון מיוחד ליום צוות, לטקס הענקת פרס העובד המצטיין, לחגוג אירוע משמח בעבודה, להפתיע את המנהל במתנה מקורית, או להעניק לעובדים לוח שנה אישי שאין לאף אחד. אחד הרעיונות המקוריים הוא הזמנה של צייר המתמחה בתחום של קריקטורות באירועים. תוכלו להעביר לו תמונות של אנשי הצוות והוא יצייר קריקטורה יפה שלהם כחלק מהמתנה שאתם מעניקים להם עם פרס העובד המצטיין. ולמה לא להזמין קריקטורות מיוחדת למנהל או לצוות ההנהלה. כך תפתיעו אותם בברכות מיוחדות. תוכלו להחליט על עיצוב לוח שנה לכל עובד שבו הצוות מאוייר בקריקטורה המציגה אותם משיטים ספינת מפרשים או מטיסים חללית. כל רעיון הומוריסטי שיש לכם יוכל לבוא לידי ביטוי בציור מחמיא ומשעשע.
 

דרכים שונות לשילוב קריקטוריסט במסיבה

יש שתי דרכים עיקריות לעבודה עם אמן קריקטורות. דרך אחת היא להזמינו לאירוע עצמו כשהוא מצייר במספר דקות ובדיוק מדהים כל אחד מהמשתתפים כך שכל אחד מהם מקבל את הציור שלו. דרך אחרת היא להזמין ציור מושקע מראש שבו הוא יצייר עבורכם קריקטורה מורכבת ומלאת פרטים שתוכלו להגיש אחר כך כמתנה. ישנם קריקטוריסטים שתופסים מקום מרכזי בתהליך היצירה ואף מקרינים את תהליך האיור על גבי מסך, ואחרים יוצרים את הקריקטורות שלהם בפינת יצירה ייחודית כשכל עובד מגיע בתורו להתפעל מהתהליך ולהמתין להשלמת הציור שלו. קל לתאר את האטרקציה שזה יכול לעורר, את הצחוקים ואת תחושת הייחד ששילוב קריקטורות באירועים יעניק למסיבה.
 

ולמה לא להזמין ספר קומיקס ייחודי

אם מדובר באירוע גדול ורב משתתפים תוכלו גם להזמין מספר מאיירים שיהוו מוקד משיכה עבור כל צוות ומחלקה. אם יש לכם בקשה מיוחדת, או סוד קטן שאתם רוצים להעביר לו, תוכלו לספר לו לפני המסיבה והוא יוכל להפתיע את המנהל בקריקטורה ייחודית. ישנם אמנים שיודעים גם להביע את כשרונם באמצעות ספרי קומיקס. אם אתם מתכננים מתנה מקורית למנהל שמסיים תפקיד, הכנה של ספר קומיקס המתאר את דרכו במפעל, המציג את העובדים, ההישגים ונקודות ציון בדרכו, יהיו מתנה שהוא לעולם לא ישכח. למעשה אמנות זו של ציור קריקטורות באירועים נותנת לכם מגוון רחב של רעיונות מקוריים וייחודים לכל אירוע של החברה.