רוצה להראות הכי הכי יפה ביום הכי הכי חשוב בחייך?

מחברת: זהו זה, זה מתקרב ובא בצעדי ענק, היום המאושר בחייך, היום שבו תינשאי לבחיר ליבך, יום החתונה. ההכנות היו ארוכות ובוודאי מתישות – לבחור אולם או גן ארועים, להתלבט מה להגיש למנה העיקרית ולקינוחים, איזה מוסיקה ישים הדי.ג'יי, ללכת להדפיס הזמנות, לא לשכוח להזמין אף אחד מהחברים של ההורים מהעבודה, ללכת אל קוסמטיקאית רפואית, לסלון של תסרוקות כלה, לעשות טיפולי יופי, כולל טיפול באקנה, והרשימה עוד ארוכה. אבל עכשיו הגיע רגע האמת – את צריכה לבחור את שמלת הכלה שלך, והיא צריכה להיות שמלה בלתי נשכחת, שתסובב את מבטם של האורחים ושל בעלך לעתיד, אז איך עושים את זה?
 

שמלת כלה בעיצוב אישי, להרגיש כמו כוכבת קולנוע

כמובן שהאופציה האידיאלית עבורך היא ללכת למעצב, או מעצבת של שמלות כלה, ולהחליט ביחד איתו מהי שמלת חלומותייך. ישנם מעצבי שמלות כלה רבים ברחבי הארץ, שכשרונם ונסיונם הרב יוכלו לעזור לך מאוד בבחירת הסטייל של השמלה עליה את חולמת. כשאת מזמינה שמלת כלה בעיצוב אישי, השמלה נתפרת בהתאמה מושלמת למידותיך, תוך התחשבות בדעתך ובנתונים הטבעיים שלך, ממש כמו השמלות הנתפרות במיוחד עבור כוכבות הקולנוע. מה יכול להיות יותר טוב מזה?

האפשרות הנוספת – השכרת שמלת כלה

אפשרות נוספת, זולה ונוחה יותר, היא השכרת שמלת כלה. במקום לקנות שמלת כלה יקרה, שאותה ככל הנראה לא תלבשי יותר אף פעם, תוכלי להשכיר, במחיר זול הרבה יותר, את שמלת הכלה המושלמת בשבילך לערב החתונה בלבד, ולהחזיר אותה למחרת. זהו פתרון אידיאלי למי שמחפשת אופציה זולה יותר מאשר רכישת שמלת כלה אצל מעצב או בחנות המתמחה בכך.

כל שנותר לך הוא לבחור את האופציה המועדפת עליך

בבואך לבחור את שמלת הכלה, התחשבי גם בעונת השנה שבה מתרחשת החתונה – לא מומלץ לבחור בשמלה חורפית בחתונת גן קיצית למשל. בנוסף, ייתכן ותרצי להתחשב בעובדה שרוב החתונות מסתיימות בריקודים סוערים, וללבוש שמלה שתוכל להתאים גם לשלב הזה של החתונה. מזל טוב והמון בהצלחה!