שאלות נפוצות אודות שמלות כלה וינטאג'

 יום החתונה הוא אחד הימים הכי מרגשים והכי מאושרים בחייו של אדם. אנשים משקיעים זמן רב, משאבים כספיים ומשאבים נפשיים על מנת להפוך את יום החתונה ליום בלתי נשכח וכזה שיהיה חוויתי ומהנה. אחת המשימות המרכזיות של כל אישה העומדת להתחתן היא למצוא שמלת כלה. ישנו מגוון רחב של שמלות כלה השונות זו מזו מבחינת סגנון, בדים, מראה ומחיר, כך שכל אחת יכולה למצוא את השמלה המושלמת עבורה.
מהי שמלת כלה וינטאג'?
כאמור ישנם סגנונות רבים לשמלות כלה, יש שמלות כלה וינטאג', שמלות המיועדות לכלה שהן יותר מודרניות ושמלות בשלל סוגי בדים, בשלל עיצובים, ואפילו בצבעים השונים מהצבע הלבן הסטנדרטי והמקובל. שמלת כלה וינטאג' היא שמלה שמבחינת העיצוב שלה היא יותר קלאסית, יותר דומה לשמלות של האמהות והסבתות שלנו מבחינת העיצוב, והבדים שלה מאוד עדינים ובעלי קווים נקיים. שמלות וינטאג' הן מאוד פופולאריות גם היום ולכן ניתן למצוא בחנויות של שמלות כלה שונות שמלות וינטאג' בעלות בדים רכים וקווים נקיים הנמצאות לצד שמלות מודרניות עם בדים יותר נשפכים, עיצובים יותר נוצצים ותוספות של אבנים ואביזרים המחוברים לשמלה. ישנן נשים שאוהבות את שמלת הכלה שלהן פשוטה ובעלת קווים נקיים, ויש כלות שאוהבות שמלות יותר מצועצעות ובעלות עיצובים יותר מודרניים.
האם המחיר של שמלות וינטאג' זול יותר?
יש את ההנחה שהיות ושמלת כלה וינטאג' היא בעלת קווים יותר נקיים ופחות עומס של קישוטים ובדים, המחיר שלה יותר זול. מיתוס זה אינו מבוסס היות וכאשר מדובר בשמלת מעצבים בין אם העיצוב שלה מודרני או קלאסי, המחיר שלה יהיה פחות או יותר זהה. מה שקובע את המחיר של השמלה הוא לו דווקא כמות הבד או מספר הפייטים שעל השמלה, אלא העובדה שמדובר בשמלת מעצבים וכזו שנושאת איתה את המוניטין של המעצב.
אז מה עדיף?
אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו. כל אישה והסגנון שלה, כל אחת ואת מכן צריכה להרגיש ביום החתונה שלה כמו נסיכה מהאגדות. זהו היום המאושר ביותר בחייכן ואתן צריכות להרגיש יפות, קלאסיות, ומרשימות. כל אחת תבחר את השמלה שגורמת לה להרגיש הכי בנוח, בין אם היא מודרנית או קלאסית.